Sari la conținut
Forum Roportal
ksandraL

La cat timp?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Deci,ati hotarat sa fiti impreuna..si cam dupa cat timp ati trece la sex?dar intrebarea mea ar fi cam dupa cat timp ar fi mai bine de trecut la sex...1 luna,2...

 

 

cel mai bine e atunci cand va doriti amandoi ..ce conteaza cat a trecut de cand va cunoasteti..?

Editat de _Daniela_
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci,ati hotarat sa fiti impreuna..si cam dupa cat timp ati trece la sex?dar intrebarea mea ar fi cam dupa cat timp ar fi mai bine de trecut la sex...1 luna,2...

Nu din prima zi..... Dar pe urma nu exista o limita de timp. depinde de tine, de el , de firea fiecaruia... Cand te simti pregatita da-i un semn! :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu din prima zi..... Dar pe urma nu exista o limita de timp. depinde de tine, de el , de firea fiecaruia... Cand te simti pregatita da-i un semn! :doh:

chiar si din a 2? :airkiss: pai nu as vrea asa sa para ca fata e vre-o usuratica la minte dar nici o inhibata care se teme de sex

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
chiar si din a 2? :airkiss: pai nu as vrea asa sa para ca fata e vre-o usuratica la minte dar nici o inhibata care se teme de sex

Exact cum am zis, tine de VOI 2! Cum va intelegi si cat de deschisi sunteti la minte.... Nu exista prea devreme sau prea tarziu....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
chiar si din a 2? :airkiss: pai nu as vrea asa sa para ca fata e vre-o usuratica la minte dar nici o inhibata care se teme de sex

 

 

daca simti nevoia sa faci sex de la prima intalnire, inseamna ca esti usuratica???sau daca nu esti pregatita si vrei sa mai astepti inseamna ca esti inhibata? looollll

 

daca tu asa gandesti, sa nu te mire ca partenerul tau o sa eticheteze la un moment dat... :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca simti nevoia sa faci sex de la prima intalnire, inseamna ca esti usuratica???sau daca nu esti pregatita si vrei sa mai astepti inseamna ca esti inhibata? looollll

 

daca tu asa gandesti, sa nu te mire ca partenerul tau o sa eticheteze la un moment dat... :airkiss:

nu ziceam de mine...si ce vrei sa zici ca nu sunt asa fete inhibate sau usuratice??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Prima luna in nici un caz. Dar dupa o luna se poate trece si la urmatorul pas. Conteaza si cat de pregatiti sunt partenerii. Eu la prima relatie mai serioasa care am avut-o la 18-19 ani, am facut-o cu fata respectiva deabia dupa 6 luni de relatie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu ziceam de mine

 

my mistake :airkiss:

 

 

si ce vrei sa zici ca nu sunt asa fete inhibate sau usuratice??

 

nu cred ca repeziciunea cu care sari in patul partenerului poate spune ceva despre tine...asta tine de felul fiecaruia de-a fi. Daca o fata se culca din prima seara cu prietenul ei inseamna ca e usuratica? Ma-ndoiesc...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×