Sari la conținut
Forum Roportal
.fetitza.

Gimnastica

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

va place gimnastica?:doh:

mie da! e sportul meu preferat! :P

chiar una din fetele de la atena e prietena mea! ;)" :">

e adevarat ca e un sport greu, dar e si profitabil: daca te ti de munca ai un profut frumusel la sfarsit!

 

care e parerea voastra? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am facut 6 ani de gimnastik e cel mai perfect sport :) .... gusturile nu se discuta :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna, sunt la un curs de ninjitsu si trebe sa facem sfoara si alte chestii daca nu ma dau afara. Am o intrebare, cum sa imi usurez munca? Sensei a spus ca daca nu il facem noi ne va ajuta el si cred ca o sa doara, asa ca ajutati-ma ! VA ROG

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

antrenament + efort + antrenament :hi: intelegi? nu poti face peste noapte nimic ..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mersi .

Imi pare rau ca nu am facut gimnastica,iar acuma trebuie sa ma antrenez.

Mersi iara.

Editat de eagle

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Orice sport are farmecul lui.Gimnastica este intradevar un sport frumos.Oricum am remarcat ca ai pus problema putin gresit in final......

Atunci cand faci sport de performanta nu te gandesti la "profit".Toti marii campioni au facut performanta din pasiune.Poate la un moment dat a aparut si "magia banilor" dar aceasta magie a banilor ii distruge pe sportivi.

 

Ovidiu

Editat de Cristinick
link reclama

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi place sa ma uit la televizor la gimnastica, e intr-adevar un sport foarte frumos dar nu m-as apuca niciodata de asta. cred ca pentru a avea performante chiar trebuie sa te tii de treaba si sa faci sacrificii. felicitari gimnastilor nostri carora nu le este frica sa munceasca si ne reprezinta cu atata mandrie in afara granitelor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

intr-adevar e cel mai potrivit sport pentru fete cel putin (parerea mea).eu am facut pana la 13 ani gimnastica ritmica de performanta si rezultatele au fost f multumitoare, in schimb chiar trebuie sa faci multe sacrificii pe care eu nu am fost in stare sa le fac. a fost cea mai satisfacatoare experinta din viata mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am facut si io gimnastica de la 7 ani pana la la 12 ani >> nu de performantza ci asa ca un hobby sau activitate extra-scolara !! si vreu sa zic ca e printre cele mai frumoase sporturi !! -- si s-a legat ceva ca la scoala din clasa I pana in clasa a XII-a la sport si purtare am avut 10 pe linie :o: :crazy:

Ca si orice baiat am jucat si fotbal ... dar nu se compara cu gimnastica "chiar daca e mai "banos" ...

Si azi mai exersez multe miscari :yahoo: :shout: :shout: :P

 

Bafta shi voua ... si sa va dati copii la gimnastica de mici :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×