Sari la conținut
Forum Roportal
Cozolinofly

URA si FURiA....

Postări Recomandate

Bun... nu am gasit un topic despre URA... asa ca am deschis eu unul ... as vrea sa postati ce va enerveaza cel mai mult si ce urati Incep eu= ma enerveaza acel gen de persoana care se baga in seama cu mine numai gand are nevoie de mine mai pe scurt Prieteni care apeleaza la mine doar din nevoie Urasc sa fiu mintit .. folosit si sa fiu lasat balta in momente grele..:x

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Obisnuieste'te , asa va fi mereu . :x

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

io una urasc pana la paroxism prostia constienta, voluntara si persistenta intr-un lucru dovedit a fi gresit.

urasc rutina si complacerea in ea, urasc comoditatea, urasc lipsa de atitudine, asa ca astazi am chemat un vecin cu drujba si am dat jos jumatate de livada: trei visini si nu mai stiu cati pruni si un nuc.

am macelarit tot, am facut carnagiu verde. toata curtea e o masa de frunze si crengi si butuci.

si e doar inceputul. am vrut sa dau jos si unul din meri, da n-am putut ........asa.

 

si ma mai scoate din minti de nervi ipocrizia.

sa mai zic?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bun... nu am gasit un topic despre URA... asa ca am deschis eu unul ... as vrea sa postati ce va enerveaza cel mai mult si ce urati Incep eu= ma enerveaza acel gen de persoana care se baga in seama cu mine numai gand are nevoie de mine mai pe scurt Prieteni care apeleaza la mine doar din nevoie Urasc sa fiu mintit .. folosit si sa fiu lasat balta in momente grele..:pardon:

la un moment dat si prostia se plateste :P eu nu urasc e mult spus :spiteful: dar ma enerveaza anumite maimutoaice care isi dau cu parerea fara sa ma cunoasca

 

urasc( ca vorba vine"urasc") oamenii pervesi si incorecti.. nu-mi plac oamenii slabi si fara sperante ptr viitor si cel mai tare ma scoate din sarite acele femei care-si plang de mila si nu fac nimic sa-si schimbe viata in bine, "urasc" oamenii care atunci cand au un necaz nu au suficienta tarie sa o ia de la capat sau macar sa incerce ...ma mai enerveaza barbatii care sunt mitocani si badarani care trateaza femeia ca pe o fiinta de doi lei , ma enerveaza mamele care nu-si iubesc opii si ii abandoneaza , ma enerveaza barbatii care lovesc femeile si cel mai tare femeile care accepta asa ceva ...etc etc mi lene sa mai scriu ca deja m-am incruntat :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bun... nu am gasit un topic despre URA... asa ca am deschis eu unul ... as vrea sa postati ce va enerveaza cel mai mult si ce urati Incep eu= ma enerveaza acel gen de persoana care se baga in seama cu mine numai gand are nevoie de mine mai pe scurt Prieteni care apeleaza la mine doar din nevoie Urasc sa fiu mintit .. folosit si sa fiu lasat balta in momente grele..:P

 

Doar pentru atata lucru esti capabil de ura ?

 

 

Obisnuieste-te toata viata vei avea aceasta ...problema , Oamenii care te folosesc si te uita la necaz ...nu sunt prieteni dar nici OAMENI .

 

Invata sa te bazezi numai pe tine iar daca la greu cineva iti intinde o mana pretuieste-l , este un prieten adevarat. Rara avis.

 

Scuze , stiu ca nu primesti sfaturi .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poate e prea mult spus "urasc" dar cu siguranta dispretuiesc oamenii rai, intriganti, lacomi, prosti, tupeisti, mai ales cand toate astea sunt la un loc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt des furioasa , ma infurii repede ,dar ma si calmez la fel de iute . Nu as putea spune ca am urat sau urasc ceva . Mai degraba nu imi place , displac ceva , pe cineva - de aici si pana la ura , e mare , foarte mare diferenta . Iar ura nu aduce nimic bun . Eu nu am urat pe nimeni , si nici nu vreau sa urasc vreodata .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt oameni care oricat de mult rau li s-ar face, chiar nu sunt capabili de ura. cel mult de o furie de moment. dupa ce le va trece va ramane doar tristetea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt oameni care oricat de mult rau li s-ar face, chiar nu sunt capabili de ura. cel mult de o furie de moment. dupa ce le va trece va ramane doar tristetea.

Si eu stiu pe cineva care a suferit foarte mult, dar ura nu si-a facut loc in sufletul acestui om.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×