Sari la conținut
Forum Roportal
Francezu72

Poveste...si niste sfaturi...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salut...sunt nou pe acest forum...navigam pe internet si am gasit aici o poveste a unui baiat...raducu...am vazut ca l-ati ajutat si m-am gandit sa-mi scriu si eu povestea aici...poate ma ve-ti ajuta si pe mine...atentie ,este o poveste destul de lunga...fiti atent:

acum am 13 ani si 5 luni...pe knd aveam 11 ani am avut o iubire cu o fata...o iubeam foarte mult...mi-as fi dat viata pentru ea.aceasta fata...avea o pretena foarte buna...care era iubita prietenului meu cel mai bun,pana la urma parinitii mei si ai fetei nu au fost de acord sa ne mai iubim si au facut tot posibilul ca sa ne desparta...un timp nu am mai avut contact...prietenul meu...la fel si el sa despartit de prietena cea mai buna a iubitei mele

acum suntem in anul 2009 si eu am inceput sa ma inteleg foarte bine cu prietena fostei mele iubite,atat de bine in kt ea imi zice k ma iubeste si eu la fel si ne lingusim si chestii dastea.eu am inceput sa tin la ea...si cred k si ea la mine dar ea nu vrea sa fie cu mine deoarece ea este mai mare decat mine cu aproape un an.dar a zis ca ramanem buni prieteni si dastea...eu am acceptat. ultimele zile au fost foarte ciudate deoarece...ea a inceput sa ma tina in brate si sa ma pupe...intr-un hal...ca nu stiam ce se intampla...intr-o seara...knd eram afara ma rugat sa o duc acasa (la cateva strazi de casa mea) deoarece ii era urat sa se duca singura...dupa ce am dus-o acasa...mi-a zis ca ma iubeste si am intrebat-o daca are curaj sa ma pupe pe gura...ea a zis ca da...si a facut-o...a doua zii nu stiu ce sa intamplat ca ea nu ma mai bagat deloc in seama...ea statea cu alti (noi avem un loc unde ne stragem multi si stam de vorba..ne jucam...un fel de gasca)din gasca...urmatoarea zii ea a propus sa mergem sa ne plimbam am plecat mai multi sa mergem sa ne plimbam prin cartier...ea a inceput din nou sa ma ia in brate si sa ma pupe pe obraz...pana la urma restul lumii a plecat si am mai ramas decat eu cu ea si cu o prietna de a ei...acea fata a zis ca...de ce nu suntem impreuna deoarece vede ca ne intelegem asa bine...ea a zis ca nu vrea deoarece e mai mare...da a zis ca daca eram si eu mai mare sigur ar fi fost iubita mea...si dupaia mergem ce mergem...si incepe sa ma pupe pe gura de cateva ori...dupaiaia iara...si iara...eu credeam ca sunt intr-un vis deoarece ma indragostisem de ea...si numai stiam ce sa zic...dupaia knd ajungem inapoi in gasca...ea incepe sa-mi fac tot felu de semne cu ochiu...sa rada la mine si sa se uite la mine cu o privire...seducatoare sa zicem...urmatoarea zii la fel...nu prea ma mai bagat in seama...statea cu altii...si ma deranjat...trebuie sa zic ca multa lumea mi-a zis k ea e prietena cu toata lumea fals...ca ea se foloseste mai mult si chesti dastea...urmatoarea zii iara a inceput sa stea cu mine si ma rugat sa stau cu ea si cu sora ei mai mica pana se joaca ea un pic si dupaia sa o bage in casa...ea incepuse din nou sa-mi faca acele semne care le-am precizat si mai sus...am plecat dupaia sa ne plimabm...ea a inceput sa ma ia in brate sa-mi zica k ma iubeste... si dupaia a primit un telefon de la niste prieteni de ai ei...si ma lasat balta ea sa dus acolo pe mine nu ma mai bagat in seama in ziua aia, statea numai cu aia....am stat si m-am gandit...oare e adevarat ce zice lumea despre ea...eu am inceput sa tin la ea...si sa o iubesc..dar nu stiu ce sa fac...si pe ea a intrebato un baiat cu care eu nu prea ma inteleg daca vrea sa fie cu el si ea nu ia dat raspuns...si baiatu ala a zis k dak nu vrea sa fie cu el sa ramana la mine,acum vad ca ea sta cu mine...dar ai vorbeste si cu el...ajutati-ma cu niste sfaturi...ce credeti k ar trebui sa fac...si daca o sa sfarseasca povestea asta...cu bine sau cu rau...am sa fac un film despre povestea asta :jester:) si cei care m-au ajutat...daca o sa fie bun filmul...o sa le trec numele la genericul de final :jester:) ajutati-ma...ce ziceti ca ar trebui sa fac?o sa pun si o poza cu fata asta...sa vad ce ziceti...ea dupa parerea mea e o fata frumoasa...arata bine...si m-am indragostit de ea...si o si iubesc...help me :jester:) !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

13 ani si 5luni plus 11 ani, fac exact 24 de ani si cinci luni. Corect? Atunci tu de ce scrii si te exprimi ca un adolescent de 14 ani si cinci luni? Si asta dupa zece randuri citite, mai mult nu am reusit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
13 ani si 5luni plus 11 ani, fac exact 24 de ani si cinci luni. Corect? Atunci tu de ce scrii si te exprimi ca un adolescent de 14 ani si cinci luni? Si asta dupa zece randuri citite, mai mult nu am reusit.

Se exprima asa pentru ca are 13 ani si 5 luni, creca.

Faina semnatura ti-ai ales... :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iertare, Francezu72, Amarena, gargbird. Am citit oblic si am inteles si calculat oblic. Oricum ma straduiesc sa ma indrept. Gargbird e cald aici la Bucuresti. Scuze :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La 13 ani ti se pare un film bun. La 18 o sa ti se para o prostie. E o joaca ce faceti voi aici. Continuati-va joaca, e farmecul varstei.

 

Te sfatuiesc sa nu ii pui poza pe forum. E un gest urat. Ai face-o fara acordul ei.

Aaa si te rog incearca sa mai pui semne de punctuatie. Textul tau e ft greu de urmarit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am sa fac un film despre povestea asta :jester:)

 

Da, mi-ar plăcea să văd filmul, dar nu ştiu dacă l-aş pricepe, e prea complex pentru mine. Da' vezi că-i musai să aibă şi nişte scene de sex, altfel n-o să aibă succes şi n-o să poţi vinde popcorn la intrare.

Numai cu nişte pupături nu faci audienţă. Bagă mare!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×