Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ai prietena? de cand? va iubiti? de ce? e frumoasa? cum descrii o zi frumoasa? dar una ocupata? dar una trista?

ai mancat astazi? ce ai mancat? iti plac lamaile? ce user iti place cel mai mult de pe roportal? despre ce iti place sa discuti mai mult? cum ai vrea sa fie la petrecerea burlacilor? esti la facultate? cat ai luat la bac? iti iubesti parintii? mai ai frati? dar surori?

mai mici? sau mai mari? ma injuri? de ce? =P~

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Doua.

Inchise.

Trebuia? 8)

 

ai prietena? de cand? va iubiti? de ce? e frumoasa? cum descrii o zi frumoasa? dar una ocupata? dar una trista?

ai mancat astazi? ce ai mancat? iti plac lamaile? ce user iti place cel mai mult de pe roportal? despre ce iti place sa discuti mai mult? cum ai vrea sa fie la petrecerea burlacilor? esti la facultate? cat ai luat la bac? iti iubesti parintii? mai ai frati? dar surori?

mai mici? sau mai mari? ma injuri? de ce? :stink:

N-am prietena (ce bine :cheer: )

O zi frumoasa... Pentru mine orice zi e frumoasa pentru ca frumusetea vietii include si ups si downs :good:

Una ocupata e atunci cand multa lume depinde de mine si lupt sa nu ii dezamagesc

Am mancat porcarii (sa zic asa). Nu imi prea plac lamaile. Deocamdata cunosc de pe roportal doar pe Itsi Bitsi, Amarena si Darianna; daca ar fi toti la fel ar fi forumul perfect :o: .

Imi place sa discut despre orice in limita bunului simt. Pana la petrecerea burlacilor e cale lunga, nu pot da un raspuns concret. Sunt la facultate. Am luat in jur de 8 la bac, nu mai tin minte :P . Imi iubesc parintii foarte mult. Mai am un frate si 2 surori, eu sunt cel mai mic. Nu te injur; de mere

Chikitina, dismissed. Ne vedem maine =P~

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×