Sari la conținut
Forum Roportal
Male Andrei

Niste intrebari pentru toate fetele

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

1.Cand va place de un baiat folositi limbajul trupului?

2.Spune-ti mereu ce ganditi cand vorbiti cu un baiat care va curteaza??

3.Va place sa insiste baiatul???

4.Tu ai 19 ani si dai bacul si ai sentimente pentru un baiat de 41 ani dar el a spus sa astepti dupa ce termini bacul si se pare ca nu prea are aceeasi sentimente ca tine dar vine un alt baiat de 20 de ani si iti spune ca te iubeste si ca ar vrea sa fie cu tine, ar avea vreo sansa sa fie cu tine baiatul de 20 de ani???? (fata 19ani este colega cu baiatul 20ani iar cel de 41ani esti din anturajul ei)Si sa specificati de ce nu ar avea o sansa cel de 20ani sau daca ar avea.

As vrea sa raspundeti serios la intrebarile de mai sus.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1.Cand va place de un baiat folositi limbajul trupului?

2.Spune-ti mereu ce ganditi cand vorbiti cu un baiat care va curteaza??

3.Va place sa insiste baiatul???

4.Tu ai 19 ani si dai bacul si ai sentimente pentru un baiat de 41 ani dar el a spus sa astepti dupa ce termini bacul si se pare ca nu prea are aceeasi sentimente ca tine dar vine un alt baiat de 20 de ani si iti spune ca te iubeste si ca ar vrea sa fie cu tine, ar avea vreo sansa sa fie cu tine baiatul de 20 de ani???? (fata 19ani este colega cu baiatul 20ani iar cel de 41ani esti din anturajul ei)Si sa specificati de ce nu ar avea o sansa cel de 20ani sau daca ar avea.

As vrea sa raspundeti serios la intrebarile de mai sus.

 

1. da. chiar si inconstient

2. da

3. daca imi place si mie baiatul, da. in rest, nu.

4. nu sunt de 19 de ani. nu stiu sa raspund. ask Chikitina.

 

am fost serioasa. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. da,cateodata, dar fara sa-mi dau seama...

2. nup, cand imi place un baiat, am emotii. :flowers:

3. Imi place sa insiste putin... sa arate ca totusi ii pasa, dar daca eu spun ceva si sunt foarte hotarata, nu-mi place sa insiste.

4. Pot spune ca si mie mi-a placut si inca imi place de un baiat (23 are el) in timpul bacului, si-am zis sa astept sa termin bacul pentru a nu ma complica, nici acum nu sunt cu el. Intre timp a venit altcineva, sa-mi zica ca vrea sa fie cu mine....doar ca atata timp cat mie imi place de respectivul, nu pot avea o alta relatie... Dar sunt alte fete care accepta sa stea cu alti baieti, pentru a-l face gelos pe respectivul, asta in cazul in care si lui ii pasa de ea, sau pentru a-l uita.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La intrebarea 4 trebuie sa raspunzi ce ai face daca ai fi in situatia aia.

Trebuie sa detaliez totul ca sa intelegeti ceva.

frate, nu mai am 19 ani demult. nu stiu cum sunt fetele de 19 ani astazi. pe vremea mea nu se punea problema sa ma uit la 19 ani la un "nenea" de 40, intelegi? acuma lucrurile s-au schimbat, din cate vad in jurul meu. habar n-am ce-au astea micutzele in caputzul lor, da? lumea s-a schimbat. noi la 19 ani eram niste copii. fetele astea sunt mult mai mature, cel putin in exterior. n-am prietene de 19 ani. nu te pot ajuta. s-ai bafta. :flowers:

Editat de Somesh

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1.Cand va place de un baiat folositi limbajul trupului?

2.Spune-ti mereu ce ganditi cand vorbiti cu un baiat care va curteaza??

3.Va place sa insiste baiatul???

4.Tu ai 19 ani si dai bacul si ai sentimente pentru un baiat de 41 ani dar el a spus sa astepti dupa ce termini bacul si se pare ca nu prea are aceeasi sentimente ca tine dar vine un alt baiat de 20 de ani si iti spune ca te iubeste si ca ar vrea sa fie cu tine, ar avea vreo sansa sa fie cu tine baiatul de 20 de ani???? (fata 19ani este colega cu baiatul 20ani iar cel de 41ani esti din anturajul ei)Si sa specificati de ce nu ar avea o sansa cel de 20ani sau daca ar avea.

As vrea sa raspundeti serios la intrebarile de mai sus.

 

1.Daca placi pe cineva si te porti natural, in mod firesc o sa observe prin gesturi si expresia fetei. Da.

2.Da. E cel mai bine, dispare incomoditatea.

3.Absolut. Daca imi place de el. Daca nu, e extrem de jenant.

4.As zice ca sansele baiatului de 20 de ani depind complet de ce simte fata pentru el, nu de sansele ei de fi cu altcineva, sau lipsa lor. Daca nu simte nimic, oricat ar insista baiatul, e inutil, chiar daca ea nu poate fi cu celalalt.De fapt depinde de la persoana la persoana, dar in general asa e.Ce ar putea sa faca baiatul de 20, e sa-i atraga atentia fetei ca daca cel de 41 ar avea intentii serioase, nu ar fixa un termen pentru relatia lor, de genul "sa asteptam pana termini cu bacul". Poate ma insel dar nu suna a "vreau sa fiu cu tine".

Editat de WinoStonehead

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1.Daca placi pe cineva si te porti natural, in mod firesc o sa observe prin gesturi si expresia fetei. Da.

2.Da. E cel mai bine, dispare incomoditatea.

3.Absolut. Daca imi place de el. Daca nu, e extrem de jenant.

4.As zice ca sansele baiatului de 20 de ani depind complet de ce simte fata pentru el, nu de sansele ei de fi cu altcineva, sau lipsa lor. Daca nu simte nimic, oricat ar insista baiatul, e inutil, chiar daca ea nu poate fi cu celalalt.De fapt depinde de la persoana la persoana, dar in general asa e.Ce ar putea sa faca baiatul de 20, e sa-i atraga atentia fetei ca daca cel de 41 ar avea intentii serioase, nu ar fixa un termen pentru relatia lor, de genul "sa asteptam pana termini cu bacul". Poate ma insel dar nu suna a "vreau sa fiu cu tine".

 

Bravo imi place cum ai raspuns la intrebarea 4 dar din pacate somesh nu a stiut sa raspunda la intrebare.

Jos palaria in fata ta.

 

Repet:La intrebarea 4 ce ai face daca ai fi la 19ani in situatia aia?

Nu conteaza ce varsta ai acum.

Sper ca ati inteles acum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1.Cand va place de un baiat folositi limbajul trupului?

2.Spune-ti mereu ce ganditi cand vorbiti cu un baiat care va curteaza??

3.Va place sa insiste baiatul???

4.Tu ai 19 ani si dai bacul si ai sentimente pentru un baiat de 41 ani dar el a spus sa astepti dupa ce termini bacul si se pare ca nu prea are aceeasi sentimente ca tine dar vine un alt baiat de 20 de ani si iti spune ca te iubeste si ca ar vrea sa fie cu tine, ar avea vreo sansa sa fie cu tine baiatul de 20 de ani???? (fata 19ani este colega cu baiatul 20ani iar cel de 41ani esti din anturajul ei)Si sa specificati de ce nu ar avea o sansa cel de 20ani sau daca ar avea.

As vrea sa raspundeti serios la intrebarile de mai sus.

Traducere:

Am 20 ani si sunt coleg cu o fata de 19 ani.Imi place de ea,insa ei ii place de unul de 41 ani.Am vreo sansa in fata barbatului de 41 de ani?

 

 

Raspuns:

Se pare ca nu prea esti sigur pe tine.Unei fete careia ii place de unul de 41 de ani,are atractie spre barbatii maturi si siguri pe ei.

Femeile intotdeauna folosesc limbajul trupului,constient sau nu,insa asta nu inseamna ca si ajung sau isi doresc cu adevarat o relatie cu respectivul.Le sta in sange sa fie admirate,mai ales daca barbatul da "tignale" ca ea ii pe gustul lui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bravo imi place cum ai raspuns la intrebarea 4 dar din pacate somesh nu a stiut sa raspunda la intrebare.

Jos palaria in fata ta.

 

Lol, nu e vorba ca n-a stiut sa raspunda, dar trebuie sa intelegi ca generatia de acum s-a schimbat complet. Pana si eu ma simt in varsta cateodata :flowers:. Aud uneor ce spun adolescentii de azi si raman masca. Acum se incepe "curtatul" mult mai devreme si s-au schimbat ideile despre diferenta de varsta. In fine, bafta.

Editat de WinoStonehead

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
..... Poate ma insel dar nu suna a "vreau sa fiu cu tine".

la mine, eu am fixat..bine, nu am fixat, am amanat ..n-am dat un termen...si eu chiar doream si imi doresc. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×