Sari la conținut
Forum Roportal
Raul231

Ce parere aveti de agentiile matrimoniale

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

de cand m-am despartit de fosta,acum un an nu am reusit sa mai gasesc pe nimeni.si deoarece sunt o persoana destul de timida si ca sa zic asa ma invart intr-un mediu preponderent masculin si nici baruri ,cluburi and stuff nu agreez foarte mult[oricum acolo nu cred ca poti gasi decat fuck friends] m-am gandit sa paelez si la varianta asta.

la siturile matrimoniale am apelat dar fara prea mult succes[foarte multe persoane neserioase].

voi ce parere aveti?e solutia cu agentiile matrimoniale viabila?imi doresc mult sa imi intemeiez o familie,nu pot sta singur toata viata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu vad a fi nici o problema asta. Sunt o gramada de oameni care asa au ajuns sa isi cunoasca jumatatea...dar bineinteles ca sunt sanse sa suferi inca un esec sau chiar mai multe,dar important e sa treci si sa cunosti mereu oameni noi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E exact ca in viatza - e nevoie de a identifica problema, a cauta o solutie, a fi rezistent si persistent .... si a avea putin noroc

 

Fara aceste ingrediente .... e loto

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
voi ce parere aveti?e solutia cu agentiile matrimoniale viabila?imi doresc mult sa imi intemeiez o familie,nu pot sta singur toata viata.

Depinde de tine, de ex. eu sunt constienta ca as ramane doar cu banii dati.

Editat de McZuza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce consideri asa?poti detalia,te rog mult?

Pai cum ai scris tu pe un alt topic: baiat timid... ce timid ? nu exista asa ceva: mutu' tace da' le face.

Si sunt multe exemple (ti-ar place sa scrie pe fisa ta la agentie: locatie... in bodega ?), ca sa nu mai zic ca imi place sa ma oftic cand am eu chef.

 

PS: Acum am vazut si semnatura ta ! Iti faci reclama deci ?

Editat de McZuza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ei te legi si tu de profilul meu?pur si simplu am vrut sa ma amuz un p[icut,daca suntem seriosi pana si in domeniul virtual unde am ajunge?

iar semnatura mea am preluat-odintr-o poezie scrisa de emil brumaru[cartea a fost scoasa de o eitura serioasa.Mi s-a parut haioasa,de aceea am pus-o

Editat de burlan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ei te legi si tu de profilul meu?pur si simplu am vrut sa ma amuz un p[icut,daca suntem seriosi pana si in domeniul virtual unde am ajunge?

iar semnatura mea am preluat-odintr-o poezie scrisa de emil brumaru[cartea a fost scoasa de o eitura serioasa.Mi s-a parut haioasa,de aceea am pus-o

habar n-am, la casatorie ?

vorba unui amic, ce insemna sa fii nf, sau ma rog... in cazul lui, la 60 si de ani, cred ca e mai mult vorba de impotenta timpurie frustranta.

Editat de McZuza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×