Sari la conținut
Forum Roportal
The magician

sex cu vanzatoarea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut.

Cum este posibil sa bag in pat pe una necunoscuta mai mare ca ani ca mine, sa petrecem clipe de ...calitate.

ea e vanzatoare la un butic doar cu servire la strada (asta sa nu ziceti sa pierd vremea uitandu-ma la marfuri :P

 

Este posibil sau nu? Voi cum ati proceda?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mergi si cumpara zi de zi de la ea timp de o luna de minim 50 ron

 

succes garantat

 

ce interes am sa te mint ...

Editat de mau77mau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:P Omul si-a facut cont la roportal doar ca sa ne impartaseasca acest vis al lui !

Acum, la modul serios, totul este posibil daca te duci cat de des sa faci cumparaturi de la ea, ii lasi si cate un mic bacsis, si vorbesti cat se poate de dragut...Cucerirea nu ar trebui sa dureze mai mult de o luna, desigur in cazul in care nu esti pitic, nu esti betiv , nu ai burta si ai toti dintii in gura ;)

Totusi sunt curios : care este relevanta faptului ca este vanzatoare la un butic si inca unul cu desfacere doar la strada?

Tine- ne la curent!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci cum? Care este nelamurirea ta, de fapt? Nu stii cum s-o aduci pe aia in pat?

 

Da, aceasta ar fi dilema mea.

Despre partea cu buticul cu servire afara am mentionat pentru ca sa nu mi se dea sfatul sa intru in magazin si sa ma uit la marfuri. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poi intai de toate invito si tu in oras la o maslina , la un covrig , la un pahar cu apa si apoi o rogi sa vina cu tine acasa, daca ii arde de sex..cu siguranta va veni (sau cel putin asa cred :P )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca tu ceri sfaturi puerile despre cum sa inmoi penita in calimara, sa fii sigur ca nu o sa reusesti, nu te mai iluziona.

Poate cu cantarina. Multa.

Si sa nu mai fie vreun barbat pe o raza de 500 de metri.

Nici atunci sa nu fii prea sigur.

Editat de K0ntr0VerSy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

platesti bine? poate e dispusa fata sa faca ore suplimentare :P

de ce titlul e "sex cu vanzatoarea"? ea nu e femeie in primul rand?

daca nu era vanzatoare nu mai erai atras de ea?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×