Sari la conținut
Forum Roportal
vi18

Intrebare despre examenul auto teoretic

Postări Recomandate

am si eu o intrebare... sper ca am gasit locul potrivit si n-o sa supar pe nimeni :o:

Examenul teoretic pentru scoala de soferi se face cu programare? (constanta)

 

daca da, cam cat dureaza? care e intervalul dintre programare si examenul propriu-zis? sunt cam in criza de timp si programarea ar fi o problema... :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu se da cu programare. Te duci cand vrei tu, cu conditia sa te fi programat pentru traseu. Daca mai ai nevoie de alte informatii, just ask. Sunt din Cta. ;)

 

Inca ceva: pentru sala trebuie sa ai 10 lei la tine. Taxa de intrare in sala :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu se da cu programare. Te duci cand vrei tu, cu conditia sa te fi programat pentru traseu. Daca mai ai nevoie de alte informatii, just ask. Sunt din Cta. :)

 

Inca ceva: pentru sala trebuie sa ai 10 lei la tine. Taxa de intrare in sala :P

 

alba ? neagra ? ;)

 

normal era sa ii fi raspuns omului cam cat dureaza programarea la traseu ... :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Omu' voia sa stie cat dureaza programarea la sala, dar fie...

La traseu, acum ca a fost scandalul ala cu politistii si ramasesera fara personal, examenul s-a decalat cu 2 luni :P

De exemplu, un om inscris la examen pe 5 iulie, da traseul pe 8 septembrie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Omu' voia sa stie cat dureaza programarea la sala, dar fie...

La traseu, acum ca a fost scandalul ala cu politistii si ramasesera fara personal, examenul s-a decalat cu 2 luni :P

De exemplu, un om inscris la examen pe 5 iulie, da traseul pe 8 septembrie.

 

daca mai citesti (brunet) o data ce voia omu - o s avezi ca alea doua luni ii creeaza o problema ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si io ce vrei sa fac?! A intrebat, i-am raspuns. Asta e realitatea si nu se fac concesii pentru oamenii grabiti.

 

Si am inteles perfect ce dorea (blondule!), nu e vina mea ca nu ii convine cuiva intervalul dintre programare si sustinerea examenului.

 

 

LE: in primul mesaj era vorba de examenul la sala, iar in al doilea de traseu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe el il intrereseaza de fapt timpul total in care se poate lua carnetu :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pe el il intrereseaza de fapt timpul total in care se poate lua carnetu :P

 

Da' tu esti cumva purtatorul lui de cuvant?! Sau vrei sa iti iei permis de Constanta? I-am raspuns la intrebarea pe care AM INTELES EU ca a pus-o. Daca nu il/o satisface raspunsul, mai intreaba o data. Nu am de unde sa stiu cat dureaza pana iti iei permisul. Nu are nimeni de unde sa stie asta, daca mai iei in considerare si faptul ca poate nu il iei din prima incercare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da' tu esti cumva purtatorul lui de cuvant?! Sau vrei sa iti iei permis de Constanta? I-am raspuns la intrebarea pe care AM INTELES EU ca a pus-o. Daca nu il/o satisface raspunsul, mai intreaba o data. Nu am de unde sa stiu cat dureaza pana iti iei permisul. Nu are nimeni de unde sa stie asta, daca mai iei in considerare si faptul ca poate nu il iei din prima incercare.

 

Intrebare suplimentara - permisul ala DE CONSTANTZA e valabil si in judetele limitrofe ? ;)

 

 

:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

wow! multumesc pentru raspunsuri... nu ma asteptam sa fiti atat de saritori ;) da, intr-adevar timpul este o problema :P o mare problema... unde se fac programarile pentru traseu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×