Sari la conținut
Forum Roportal
Yonut+miruna

confuz!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ma yo nush ce sa mai cred de cateva saptamani am 12 ani iar iubita mea are 11 nush ce sa cred in excursie am dormit impreuna neam tinut de mana shi tot felul de chestii deastea da neam certat putzin shi a zis sa nu o mai sun ca o cearta maicasa shi tocmai deasta neam certat findca yo am sunat-o iar maicasa o intreaba cine sunt shi ai zice ca nushtie cine sunt,da ea ma cunoaste foarte bine apoi dupa ce o mai sun dup cateva zile imi zice sa nu o mai sun sa o las inpace ca e suparata pe mine shi cam asa!!!da yo tot nush ce sa mai cred ori ma iubeste ori nu?voi ce zicetzi?nu ia spus maicasii cine sunt shi ma cunoaste foarte biiiiiiiiiiiine shi ma cearta dupa aia ca am tot sunat-o shi imi inchide in nas telu!!!!ce sa mai cred?ca nush!!!!!!!!!!

:doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca o sa continui sa o suni, o sa enervezi.

Ia nu o mai suna, sa vezi ce ranita in orologiu o sa fie pentru ca nu ii mai esti la picioare.

 

Daca te suna ea si te tine de vorba, inseamna ca te-o iubi.

 

Dar sa stii ca tot nu o sa te insori cu ea.

M-am uitat eu in globul de cristal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am 12 ani iar iubita mea are 11 nush ce sa cred.... ma iubeste ori nu?voi ce zicetzi?

 

 

Tu mai ai 2 ani, iar ea 3, p

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu putina bunavointa, pot avea pasapoarte chiar la varsta asta, Lupini.

 

 

Posibil, dar nu să umble ei să şi le facă.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Vezi-ti de viata ta; cine se poarta urat cu tine nu merita nici o atentie. Daca vrea sa fiti prieteni, o sa regrete ca te-a tratat asa si o sa-si ceara scuze. Daca nu, inseamna ca nu ai pierdut nimic. Stai linistit ca ai o viata intreaga inainte sa legi prietenii noi. Atentie cu dormitul impreuna la varsta asta, ca se poate interpreta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca vrea sa fiti prieteni, o sa regrete ca te-a tratat asa si o sa-si ceara scuze. Daca nu, inseamna ca nu ai pierdut nimic.

HA ? :doh: ?

 

ce sa mai cred?ca nush!!!!!!!!!!

:lol2:

Sa nu mai crezi nimic :lol2: :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×