Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

maine soseste iubitul meu din italia nu ne-am mai vazut de 3 luni dar am vb fff mult

as vrea sa-i fac o supriza cand vine dar nu stiu ce!!!

cv gen atmosfera pasionala sampanie..dar eu nu am idei:( :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi place cum gandesti, te felicit. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uita sfatul meu. Organizeaza o masa romantica. Pune pe ea niste capsuni (sa ii aminteasca de italia :rot: ) , o sampanie cu aroma de fructe si niste lumanari. Succesul e garantat. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cand am vazut titlul topicului si emoticonul de langa el, am crezut ca e ceva de genul "am ramas insarcinata"

 

dar m-am linistit - e doar iubitul care vine din Italia

 

:rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cand am vazut titlul topicului si emoticonul de langa el, am crezut ca e ceva de genul "am ramas insarcinata"

 

dar m-am linistit - e doar iubitul care vine din Italia

 

:rot:

Di, ai cuvantu meu ca EZACT asa am gandit si io.

 

1. io n-as astepta pe nimeni asa mult timp

2. io n-as astepta pe nimeni asa mult timp...din italia

3. da' daca tot l-ai asteptat, pregateste si tu o baie cu apa la temperatura care stii ca-i place lui, elibereaza in prealabil camera de baie de toate prostiile pe care le trantim de obicei p-acilea, pune ici-colo boluri de sticla cu lumanari plutitoare, betisoare cu parfum afrodisiac, in apa din cada la fel, saruri sau un saculet cu plante afrodisiace.

mai pune la indemana sampania si pahare da' sa nu te puna pacatu sa uiti sa oeo un gem consistent si rosu, de uns pe corp si p-orma....................

 

aaaaa si tot asa, sa nu faci greseala fatala de a uita sa-l speli pe cap si de-a-l freca pe spte cu peria de pate, da?

si p-orma po sa-ti pui si tu linistita dopurile in urechi, ca sa nu-l auzi cum sforaie si sa-ti intinzi putin oasele. :D :P :tease: :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

depinde unde il astepti...

poate ca e prea obosit de pe drum si poate nu o sa savureze surpriza asa cum ai vrea...

surpriza cea mai mare pentru vrei fi chiar tu... iar daca vrei si o conotatie erotica... chiar tu dezbracata...sau imbracata provocator... e suficient pentru prima zi

de maine, sunt de acord cu cina si chiar si baita... cu toate ca eu as prefera un masaj cu ceva frumos mirositor si alunecos...poate si comestibil... :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×