Sari la conținut
Forum Roportal
tao_bo55

de ce primul baiat nu se uita niciodata?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

de ce primul baiat din viata unei fete nu se uita niciodata? prietena mea de exemplu a fost virgina cand am intalnit`o. acum imi spune k sunt si voi fii mereu in inima si in mintea mea. dc nu se uita niciodata primul baiat si implicit prima iubire?????? ;) :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce primul baiat din viata unei fete nu se uita niciodata? prietena mea de exemplu a fost virgina cand am intalnit`o. acum imi spune k sunt si voi fii mereu in inima si in mintea mea. dc nu se uita niciodata primul baiat si implicit prima iubire?????? ;) :D
In cazul meu primul barbat nu a fost si prima iubire...si sincer,eu nu pot spune k a ramas in mintea mea....a fost o kestie,un fapt de viata si atat...normal,asta se datoreaza si caracterului meu,pentru k sunt invatata sa nu ma atasez si sa nu mai privesc in urma....prima iubire da,nu se uita niciodata,adevarat,insa primul barbat,nu...in cazul meu nu e valabila kestia....

probabil k tipa cu care ai fost u kiar te`a iubit(si te iubeste) si ai fost primul barbat si prima iubire totodata....de unde se intelege si sentimentul....

;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din cate am vb si eu cu prietenele mele (exe-le :P) ,nu pimul venit este intradevar "primul"!...de ex o fosta prietena a mea,mi-aspus ca prima oara cand a facut "treba aia rusinoasa" :P,nu l-a iubit pe acel tip,dar a stiut ca va avea grija de ea,si ca a fsot ambiantza potrivit,lumanari..etc...,si ca nu ii pare rau,DAR pt ea nu aia a insemant prima data ci mi-a spus ca prima data va fi cand o va face cu cineva cu care il iubeste!

Si acela va fi acel "primu" pe care nu il va uita!

Acuma depinde f mult de fiecare!de conceptiile lui(ei)pt ca oricum consider ca nu se va uita niciodata prima data :crazy:,pt ca e un pas destul de "memorabil",dar eu cred ca acel "nu il voi uita"ca a fost prima data...se refera la faptul ca "tot timpul voi avea o slabiciune pt el"(asta in caz ca a fost o experienta cat de cat ok.

Eu pe prietenea de care v-am spus chair o inteleg pt ca a tinut cat de cat la tipu ala,a stiut ca e ok...ca va avea grija de ea....si a simiti ca a fspt momentul oportun.Decat sa fie ea indragostita de unu care sa isi bata jocde ea,m-ai ales ca la fete nu e chair usor primele dati.....,oricum...fiecare cu alegerea lui(ei)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la mine primul baiat a fost si prima iubire.....dar a trecut! nu de tot intradevar! nu pot sa spun k ink il mai iubesc pe tip, dar totusi .....mai este ceva......poate k doar amintirea clipelor petrecute impreuna!......

Acum el e cu o tipa de mai mult de un an! si cand ii vad impreuna ma simt putin ciudat........si chiar nu stiu de ce......cateodata stau si ma gandesc la faptul k se putea sa fiu eu langa el si nu acea fata........cateodata regret k nu l-am iertat.......k nu am trecut peste faptul k ma inselase!!!.............si totusi incerc sa fiu realista.....nu va ramane decat prima iubire....pe care nu o voi uita...... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca nu se uita pt ca....este ravasit de moment!.DA..asta e!

Asa cum ne spunea si AICURAJ.."este vorba de treaba aia rusinoasa"!Si atunci...cum sa se uite?Dar ce,nu are pic de rusine????dar ce credeti voi,ca baietii..si mai ales primii,se uita asa..oriunde???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se mai uita primul....in sensul ca se pierde dragostea...Altfel nici daca ai vrea nu ai putea uita primul barbat care ti-a explorat intimitatea pt ca....e primul. Ati uitat primul sarut?! E cam acelasi lucru.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Puiutzi.. eu nu o sa uit niciodata primul sarut.. si nici prima noapte de "sex" cu toate... ca eu mi-am dat toata silinta sa fie noapte de dragoste... :P

E ceva special.. cu care te intalnesti doar odata... prima data si gata..

Poate ca or fi mai bune urmatoarele nici nu ma indoiesc.. dar nu se compara experientza traita... si bataia fluturasilor din stomac..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna la toata lumea, eu sunt noua pe acest forum dar sper ca ne vom intelege.....

hmmm, prima iubire, a fost foarte frumos numai ca s-a terminat prost, ....dar inca mai exista ceva , cand il vad ma incearca un sentiment de liniste , nu stiu , cred ca nu se poate explica in cuvinte....eu acum sunt casatorita iar pe primul prieten nu l-am mai vazut de foarte multa vreme :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

prima iubire...nu cred k e asa de greu de uitat,,,,,,insa prima oara cand faci dragoste(sex, whatever :P ) este mai greu de uitat.

parerea mea :P

numa bine :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×