Sari la conținut
Forum Roportal
PetrePopescu

alternativa sau fantezie sexuala?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

shoe job

 

A sexual act in which a woman wearing high heel shoes presses or squeezes the genitalia of a man with them until he achieves climax.

"Put on your sex shoes, baby, and give me a shoe job."

by Axel von Auersperg Dec 2, 2003 share this

?

Este foarte util intr-un cuplu, sau chiar extra cuplu poate evita transmisia bolilor venerice sau SIDA. Voi ce credeti ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este foarte util intr-un cuplu, sau chiar extra cuplu poate evita transmisia bolilor venerice sau SIDA. Voi ce credeti ?

 

Suna dureros. Eu aveam impresia ca zona cu pricina e sensibila. Shoe job...? Ar fi bine sa angajezi o profesionista in cazul asta, sa nu se impiedice si sa-ti traga un sut in testicule :bye: Zic si eu; pantofu cu toc e un obiect dur si cateodata ascutit, nu...? Chiar vrei sa se apropie cineva de zona ta genitala cu asa ceva...?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Suna dureros. Eu aveam impresia ca zona cu pricina e sensibila. Shoe job...? Ar fi bine sa angajezi o profesionista in cazul asta, sa nu se impiedice si sa-ti traga un sut in testicule :lol: Zic si eu; pantofu cu toc e un obiect dur si cateodata ascutit, nu...? Chiar vrei sa se apropie cineva de zona ta genitala cu asa ceva...?

Banuiesc ca depinde si cu ce te calca ..:bye:

Ca una e sa te calce cu Manolo Blahnik sau Jimmy Choo, si alta cu, Clujana sau Antilopa . :o:

Din partea mea sa nu se apropie de mine cu altceva decat mana goala su cu gura. :lol:

Avand si intentii pasnice, evident.

Editat de laurent-III-rd

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alternativa? -la ce? -e doar o fantezie,presupun,si una bizara,care are toate sansele sa dezamageasca daca e si pusa in practica...nu mi se pare nici macar interesant,daramite placut.Da' daca se gasesc doi ciudati sa vrea asa ceva,treaba lor...ce-mi pasa mie,ori cu ce ma deranjaza?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
shoe job

 

A sexual act in which a woman wearing high heel shoes presses or squeezes the genitalia of a man with them until he achieves climax.

"Put on your sex shoes, baby, and give me a shoe job."

by Axel von Auersperg Dec 2, 2003 share this

?

Este foarte util intr-un cuplu, sau chiar extra cuplu poate evita transmisia bolilor venerice sau SIDA. Voi ce credeti ?

 

auzi, ma uit si io ca pisica in calendar la fraza asta si nu-i pricep sensul, logica.

sau ce inteleg eu e asa: se poate lua sida cu tocul de la pantof, daca te duci si-i cumperi din magazinul unde lucreaza Al Bundy? :( :P (w00t)

hai ma fii serios.....zi tu ca ti-ar placea sa fii....intepat asa cum zici acilea. i don't think so.

adica....."it stains you so.....hold"?

cu picioru gol, asaaaaaaaaaa de-a jucarelele, da, e super, da cu tocu' cui? :bye: :o: :lol: :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu, fluffy ... zice ca se poate evita transmiterea ...bla bla!

 

:bye:

cum naiba a spui ca este util intr-un cuplu ?

e enervant cuvantul util pus langa o fantezie sau ce mama naibii e asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
shoe job

 

A sexual act in which a woman wearing high heel shoes presses or squeezes the genitalia of a man with them until he achieves climax.

"Put on your sex shoes, baby, and give me a shoe job."

by Axel von Auersperg Dec 2, 2003 share this

?

Este foarte util intr-un cuplu, sau chiar extra cuplu poate evita transmisia bolilor venerice sau SIDA. Voi ce credeti ?

 

tradu te rog ceea ce ai postat. prin Regulament pe acest forum este permisa doar folosirea limbii romane, exceptie fiind temele cuprinse in sectiunea "International Area".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu imi pun tocurile, apoi il pun sa isi puna ouale pe marginea biroului, si apoi imi bag tocurile in ele.

 

fantezia mea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

alternativa la ce ???? la sex (cat de cat) normal ?? hmmmmm.... ma indoiesc

1.poti sa iei o ciuperca/bacterie de la pantofi

2.nu poti sa te protejezi pentru ca se sparge prezervativu'

3.nu se pune in discutie un orgasm simultan din cauza tocului

4.la final se murdaresc pantofii

 

iar faza cu "e util"... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×