Sari la conținut
Forum Roportal
claudiusss

probleme firefox

Postări Recomandate

nu pot vedea filmuletele pe youtube,etc,nu pot vedea anumite reclame pe siteuri,toate din cauza la playeru respectiv,desi pe internet explorer 8 nu am problema asta,am windows 7,oare asta o fi problema??dar in ie cum de nu am problema asta?cum pot rezolve?pls,pt ca vreu sa nu mai folosesc ie deloc,dar mie greu cu firefox daca numi merge adobe player,aa..si pe toate siteurile imi cere sa instalez acet player,dar nu reusesc pt ca nu la siteul home al lor windows 7 nu e trecut in compatibilitate,ce sa fac:(((?MA PUTETI AJUTA?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai iti trebuie adobe flash player pt mozzila ! nu e acelasi ca pt. ie. cauta si instaleaza!! nu are cum sa nu aiba var compatibila cu windows 7. nu mai am linku ca ti-l dadeam dar incearca sa-l cauti cu google...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut,aceeasi problema o am si eu si culmea ca pina de curind puteam vedea filmulete si pe youtube.acum am alta si anume realizez ca am nevoie de adobe flash player,il downloadez,instalez si gata(cu firefox inchis,desigur).cind il caut pe add ove programs apare dar nu se vede cantitatea.iar si iar si nimic!am dat jos chiar si un programel de la adobe care dezinstaleaza flash-ul si tot nimic.am rezolvat cu IE8 dar vreau cu mozilla si asta ma sacaie.are cineva o solutie?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut ! :P

 

Am o problemă la Firefox 3.6.13, legată de un ușor (dar totuși destul de deranjant) zgomot de fond atunci c

Editat de Julian M.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut,tot eu cu problema mea si totodata rezolvata.citind si gandind am aflat doua cai de rezolvare la enigma:una ar fi copierea fisierului de adobe deschis(trei fisiere ar trebui sa fie)in dosarul cu adobe(al OP) dar nu stiu sigur de rezolvare pentru ca firefox are container de plug-in,poate ca o sa si-l ia de acolo.alta ar fi ca oricit am incerca reinstalarea de adobe peste alt adobe,identic nu merge.la altele merge dar nu aici si in consecinta trebuie dezinstalat apoi sters cu orice e posibil si ce are fiecare in comp(perii,prosoape,acid...) si abia apoi reinstalat altul si chiar si alt mozzila pentru ca el are ale lui.la mine a mers,o zi buna. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×