Sari la conținut
Forum Roportal
BunicaBateBurta

Il urasc - ma iubeste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut :D Am si eu o problema :D In trecut l-am placut pe D... el pe mine... dar nu am fost impreuna... nuj.. el e super-timid si dupa un an am mi-am dar seama ca nu il mai plac... deloc... si am incercat sa scap de el.. i-am spus ca nu-l mai plac (bine, mai bland, nu asa direct... si, da... pe messenger) si tot a doua zi se tinea dupa mine si tot asa si m-am enervat si seara cand am vb pe mess l-am facut in toate felurile (dupa ce am vorbit mai calm.. si dupa ce m-a enervsat si mai tare) si i-am zis sa ma lase in pace si a fost de acord si apoi la scoala era trist si nu ma baga in seama (spre fericirea mea) si il faceam emo si radeam de el (fizic... de fapt mi-era mila de el.. intr-un fel) si catziva colegi... de fapt aproape juma' de clasa mi-au spus ca ma place si chestii de-astea si pe mess i-ar ne-am certat (e asa timid incat numai pe mess poate vorbi :|:|) si in weekend-ul ala m-a intrebat prin mesaje daca vreau sa fiu cu el :| si eu nu aveam centi dar oricum nu voiam sa-i raspund si dupa ore l-am chemat sa vorbim si a zis ca nu vrea :| De atunci ma face pe mine emo (degeaba :flowers:)) chiar daca rad toata ziua si n-am treaba cu el)... si oriunde ma duc..... orice fac... ma face emo... si ma plictiseste.. :|:| si se comporta ca un copil de 5 ani dar totusi prietenul lui si inca ceva fete mi-au spus ca ma place si fetele alea sunt de incredere, adica nu isi bat joc de mine... ce pot sa fac sa scap de el? sa nu mai stea tot timpul pe langa mine sa vorbeasca singur (niciodata nu il ascult) si sa nu ma mai face emo :)) el se oftica din cauza ca l-am facut eu emo in fata lumii si acu vrea sa se razbune dar eu am glumit asa dar el.. a devenit plicticos... help? :P (cat am scriiis ;):D)

Editat de Rocksanyka96

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

:D in primul rand tu nu-l urasti... ce e aia ura? si de ce l-ai uri? in al doilea rand n-ai decat sa-l tratezi cat mai normal, fara sa-l eviti dar fara sa-i dai nici prea multa atentie si o sa-i treaca la un moment dat...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce sa faci sa scapi de el...

nu poti scapa de el asa pur si simplu.Timpul rezolva aceste lucruri.Incearca sa nu il eviti si discuta cu el in asa fel incat sa isi dea seama care iti sunt sentimentele fata de el.Si mai ales evita sa discutii cu altii despre el.Asa il ranesti si mai tare si nu se va termina niciodata toata tevatura asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De atunci ma face pe mine emo (degeaba :D)) chiar daca rad toata ziua si n-am treaba cu el)... si oriunde ma duc..... orice fac... ma face emo... si ma plictiseste..

Data viitoare sa ii spui "Cine zice acela e!".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

LUUUUUUUUUVE is in the air!

 

Hai recunoaste, daca te-ar saruta.. ti-ar da fiori. de fapt, numai citind randurile astea ..

ia nu mai vorbi tu pe mess..si daca temerita baiatu, avand varianta doar sa te vada in 'privat' ..o va face. Da cheama-l si tu sa vina cu tine la o plimbare. zici ca nu ai cu cine iesi ..si iesi cu cine vine cu tine.

iar cand se 'blocheaza'..roaga-l sa iti povesteasca despre pasiunile luo. fie si fotbal, jocuri de pc etc... ca na, pe tine te pasc fiori mai apoi :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

copchii de 13 ani deschid topicuri tampite.

nici puful nu le-a dat la ... si gata, iubiri si suferinte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
copchii de 13 ani deschid topicuri tampite.

nici puful nu le-a dat la ... si gata, iubiri si suferinte.

Ce nu e important pentru tine, asta nu inseamna ca pentru altii nu e.

Ai uitat cum erai la varsta ei , nu? .. ce sa zic, de mare maturitate dai tu dovada acum..

Editat de stupid_me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand il batjocureai tu era ok, acum, cand s-a intors roata e cam naspa, ha?

Lasa-l sa continue sa te faca emo. O meriti.

 

Daca te agaseaza, devino si tu si mai agresiva si spune-i clar ca nu il mai placi.

Dar ai grija cu roata aia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×