Sari la conținut
Forum Roportal
kazy

Cum o fac sa ma ierte?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am o problema..am fost la mare de 1 mai cu prietena mea .. am baut cam mult si nestiind ce fac am lovit o...acum nu mai vrea sa vb cu mine si nici sa ma vada...pina sa se intample asta totul a fost perfect ne intelegeam de minune, ne completam reciproc, ne intelegeam din priviri....nu stiu cum sa procedez..cum sa o fac sa ma ierte? din ce stiu cuvintele pt ea nu conteaza faptele conteaza..si inca ceva eram inconstient adica nu stiam pe cine lovesc pt ca nu as putea sa-i fac ei asta...o iubesc...intre timp situatia a evoluat astfel:dupa o sapt mi-a dat mesaj ca ar vrea sa dea timpul inapoi si ne-am intalnit.ne-am luat in brate ne-am sarutat toata seara.dar mi-a zis ca inca e confuza si sa nu iau asta ca pe o impacare.totusi imi dadea mesaje ca ii este dor de mine.dupa care am mai vb 3 zile la tel si pe urma nu mi-a mai dat nici un semn..dupa 5 zile m-am dus la ea acasa sa-i aduc un mic cadou..si s-a suparat f tare pe mine pt k am venit la ea.. k ea s-a decis sa nu mai fie cu mine ca nu poate trece peste , desi stie ca o iubesc si ca imi pare rau pt ce am facut.problema s-a complicat le-a povestit si parintilor ce am facut.totusi ne-am luat in brate m-a lasat sa o pup si sa o sarut.mi-a zis ca tine la mine ,dar ca totul s-a terminat si ca ma vede cu alti ochi.cum sa o recuceresc? Oare se mai poate face ceva? Multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai da'i doua'n freza , poate reactioneaza !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca te-a mancat undeva, te-ai scarpinat. Io in locu` ei te-as fi indoit si abia pe urma ti-as fi dat papucii. Ca sa te invat minte sa mai dai si altadata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca te-a mancat undeva, te-ai scarpinat. Io in locu` ei te-as fi indoit si abia pe urma ti-as fi dat papucii. Ca sa te invat minte sa mai dai si altadata.

 

Ce originala ai fost..Cred ca o sa mai apara inca cateva zeci de raspunsuri de genu asta..Si oricum tu nu ai raspuns la intrebare..Intrebarea mea nu era ce ai face sa fi in locul ei..nu??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am o problema..am fost la mare de 1 mai cu prietena mea .. am baut cam mult si nestiind ce fac am lovit o...Oare se mai poate face ceva?

 

Da, se mai poate face ceva...pentru ea : să te lase

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

adik cum puii mei ai baut si nu stii in cine dai? asta e doar o scuza.. poti sa o recuceresti si stii bine cum pt ca ai stat mult langa ea.. stii ce ii place stii totul despre ea.. noi nu avem de unde sa stii ce ii place ei.. dar incearca sa ii arati ca o iubesti , trimetei flori, sun-o dar nu aduce in discutie faza cu batutul ca ii faci rau.. dar cum zcea si lupini s-a intamplat odata .. vei face si a doua oara pt ca "erai baut si nu stiai in cine dai" sau cel putin evita sa mai bei peste masura dak chiar iti piezi mintile.. bei in puii mei 2-3 beri sau 100g de whisky dar nu sa ajungi sa iti bati iubita pt simplul fapt ca ai baut si te simti zmeu..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Kazy, problema ta reala e ca ai baut la modul la care iti pierzi mintea, nu ca ai lovit-o.

Problema ta e efectul sau cauza?

 

Deci intrebarea e: cum sa fac sa nu mai beau ca un porc?

 

 

In alta ordine de idei, tu ai dormi in pat cu un maniac somnambul care oricand te poate ucide in somn?

Ia gandeste-te.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am o problema..am fost la mare de 1 mai cu prietena mea .. am baut cam mult si nestiind ce fac am lovit o...acum nu mai vrea sa vb cu mine si nici sa ma vada...pina sa se intample asta totul a fost perfect ne intelegeam de minune, ne ....................................................

lasat sa o pup si sa o sarut.mi-a zis ca tine la mine ,dar ca totul s-a terminat si ca ma vede cu alti ochi.cum sa o recuceresc? Oare se mai poate face ceva? Multumesc

 

Ce s-a rupt, s-a rupt - nu cred ca sunt sanse sa mai ajungeti vreodata cum ati fost

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Kazy, problema ta reala e ca ai baut la modul la care iti pierzi mintea, nu ca ai lovit-o.

Problema ta e efectul sau cauza?

 

Deci intrebarea e: cum sa fac sa nu mai beau ca un porc?

 

 

In alta ordine de idei, tu ai dormi in pat cu un maniac somnambul care oricand te poate ucide in somn?

Ia gandeste-te.

Stiu ce spui si eu sunt constient de asta...oricum mereu am baut ca un porc si nu am facut asa ..m-am speriat de mine insumi ca am fost in stare de asa ceva...si chiar nu cred k o sa mai beau la modul asta..

 

adik cum puii mei ai baut si nu stii in cine dai? asta e doar o scuza.. poti sa o recuceresti si stii bine cum pt ca ai stat mult langa ea.. stii ce ii place stii totul despre ea.. noi nu avem de unde sa stii ce ii place ei.. dar incearca sa ii arati ca o iubesti , trimetei flori, sun-o dar nu aduce in discutie faza cu batutul ca ii faci rau.. dar cum zcea si lupini s-a intamplat odata .. vei face si a doua oara pt ca "erai baut si nu stiai in cine dai" sau cel putin evita sa mai bei peste masura dak chiar iti piezi mintile.. bei in puii mei 2-3 beri sau 100g de whisky dar nu sa ajungi sa iti bati iubita pt simplul fapt ca ai baut si te simti zmeu..

Intelege ca nu sunt o fire violenta..dimpotriva..s-a intamplat o data si fix cu ea..meritau altele dinainte mama mama...si nu le-am facut nimic..si ea saraca nici o vina si-a luat o..Legat de ce mi-ai spus..pai i-am dat flori..i-am spus ca o iubesc stie si ea asta..probabil ca am agasat-o un pic acum cat nu mi-a raspuns la tel..oricum cand am lasat-o in pace am primit un mesaj in care imi spunea: "vad ca nu prea te strofoci..cam subtire asa de primavara"..Deci ma gandesc sa o las si acum mai moale sa vedem da vreun semn..Dak nu cred k stiu care e decizia...Tu ce zici?

 

Da, se mai poate face ceva...pentru ea : să te lase

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si prietenul meu m-a impins o data si mi-a pus mana la gura (mai tare un pic) cand ne-am certat. Dar eu vreau sa cred ca nu a dat in mine...teoretic, nu a dat...dar practic, m-a impins. Si sincer? Oricat de mult as tine la el, eu nu l-as ierta...am indurat eu altele, dar asta chiar nu.

Las-o sa isi gaseasca pe unul care sa nu dea nici macar o data in ea. Nicio femeie nu merita asta, indiferent cum e ea (proasta, urata, curva, etc.). Cea mai buna solutie e sa o lasi in pace!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×