Sari la conținut
Forum Roportal
aligadot

Clarvazatori

Postări Recomandate

As vrea sa discutam aici despre acesti 2 clarvazatori.

 

Rog doar pe cei care ii cunosc(au fost pe la ei, sau ii cunosc ca prieteni) sa posteze.

 

Pareri...

 

Eu unu am fost la amandoi, si pot sa spun ca Doru mi-a zis multe aiureli, care nu s-au adeverit, iar v.p. mi-a zis mai putin si s-a adeverit....

 

 

Motivul pentru care am facut acest topic este ca ma dispera cand il vad pe 'marele' Doru cum spune el la tv ca are 0% sanse sa greseasca, si ca nu a auzit pe nimeni spunand ca el a gresit vreodata.

 

Zice ca nimeni nu a intrat in direct cu el sa ii zica ca i-a spus gresit ceea ce a spus cu un timp in urma, dar motivul e, zic eu, ca nu a mai stat nimeni sa innebuneasca telefonul pentru a ii reprosa, pt ca a considerat ca nu merita...

 

Asadar, cu tupeu, postati ....va asigur eu.... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si de ce sa nu scriu si eu, care nu am fost la el?

 

Adica doar naivii care au s-au pacalit sa scrie?

 

 

1. pai topicul este pus la 'practici si experiente'...

2. nu vad ce poti sa zici... dar daca tu crezi ca ai ceva important de spus...spune...dar fara teoria chibritului...va rog...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci, daca din mii de useri, nimeni nu s-a mai aventurat, se demonstreaza naivitatea de care iti spuneam?

 

Tu de ce ai nevoie de cineva care sa ii cunoasca personal pe 'clarvazatori'?

Sa stii daca au catigat la Loto de exemplu?

Nu au castigat.

 

You do the math.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci, daca din mii de useri, nimeni nu s-a mai aventurat, se demonstreaza naivitatea de care iti spuneam?

 

Tu de ce ai nevoie de cineva care sa ii cunoasca personal pe 'clarvazatori'?

Sa stii daca au catigat la Loto de exemplu?

Nu au castigat.

 

You do the math.

 

 

ehh... nu sunt mii...daca ne uitam de cate ori s-a vizualizat acest topic...sunt vreo 70... deci nu sunt mii :o:

 

cum a mai dat caldura, se pare ca a disparut si dorinta de paranormal a multor 'forumisti'... de unde reies multe....

 

doresc sa raspunda doar cei care ii cunosc, pentru a fi obiectivi, ca asa de vorbit pe langa... se pot spune multe...de asta ziceam asa...

 

banuiesc ca daca cineva are ceva legat de subiect, poate sa spuna, oricum nu am cum sa il opresc, dar sa nu inceapa cu teoria chibritului, ca nu are rost...

 

si o chestie: fac referire in special la acel doru parv, ala care stie numerele la loto (numai dupa ce se extrag) :P

 

la loto, daca s-ar fi castigat asa usor, punand degetele intre sprancene :D ......eeeeeeeeeeee.......ce mai era pe lumea asta....nici nu mai exista loto de fapt...

 

numai bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
doresc sa raspunda doar cei care ii cunosc, pentru a fi obiectivi

Aia sunt SUBIECTIVI. Doar eu sunt obiectiv, ca nu il cunosc.

si o chestie: fac referire in special la acel doru parv, ala care stie numerele la loto (numai dupa ce se extrag) :cheer:

 

la loto, daca s-ar fi castigat asa usor, punand degetele intre sprancene :doh: ......eeeeeeeeeeee.......ce mai era pe lumea asta....nici nu mai exista loto de fapt...

Aha.

 

Si ce credit ii dai tu unuia care nu ghiceste numerele la Loto, insa astepti sa iti spuna cu cine a fugit iubita ta, unde o gasesti si ce iti rezerva viitorul?

Eu unul as incerca la "Din Dragoste", ca Mirciulica trage Caravana direct la locul de munca al fugarei, pupa colegele si o 'ia cu papagalul' pe adulterina. Ba ti-o mai aduce si in direct. Martea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Motivul pentru care am facut acest topic este ca ma dispera cand il vad pe 'marele' Doru cum spune el la tv ca are 0% sanse sa greseasca, si ca nu a auzit pe nimeni spunand ca el a gresit vreodata.

 

Zice ca nimeni nu a intrat in direct cu el sa ii zica ca i-a spus gresit ceea ce a spus cu un timp in urma, dar motivul e, zic eu, ca nu a mai stat nimeni sa innebuneasca telefonul pentru a ii reprosa, pt ca a considerat ca nu merita...

 

Asadar, cu tupeu, postati ....va asigur eu.... :cheer:

 

Care-i tupeul pe net? Spune-i că-i şnapan, sună-l. Ori crezi că-ţi trimite la drum de seară vreo 2 năp

Editat de tratra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×