Sari la conținut
Forum Roportal
only_one

Imi permiteti sa iubesc?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cred ca daca ati putea s-o luati din lumea aceasta n-ati ezita s-o faceti. Nu va sti niciodata ca este iubita sublim .

Ii doresc sa fie fericita vesnic alaturi de visul ei .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ia asculta.

 

Aici se propun teme, discutii, certuri, flirturi, samd.

Eventual ne mai balacarim.

 

Tu ce tot insisti cu un subiect intim, care de fapt nu are niciun subiect la care forumistul fara viata sociala sa se refere.

Exista si pe aici niste topice unde poti sa iti exprimi gandurile, daca trebuie si trebuie si trebuie si trebuie.

 

Sa nu te mire ca fata aia o sa fuga si cu mainile de tine si de iubirea asta sufocanto-platonica.

Ba mai mult, sa nu te mire nici daca, in delicatetea ei, se va dovedi ca e o scorpie fara mila care e extrem de perversa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca daca ati putea s-o luati din lumea aceasta n-ati ezita s-o faceti. Nu va sti niciodata ca este iubita sublim .

Ii doresc sa fie fericita vesnic alaturi de visul ei .

cati bani vrei ca s-o lasi balta? ma refer la circu asta ieftin. ca io una oricum nu pricep ce vrei tu defapt.

 

admiratorilor de genul tau eu personal le tai fideaua de la bun inceput. care insista si-mi f.... nervii, o face pe proprie raspundere. mai nou, am invatat sa manevrez bata de baseball. da' e bun si un ciomag obisnuit.

 

tu chiar nuti dai seama ca esti....."penibil"? (asta am invatat-o de la kontro si joanahart)

 

ia-ti si tu un concediu si...relax, man, relax. asta-i de la Skandenberg.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ia asculta.

 

Aici se propun teme, discutii, certuri, flirturi, samd.

Eventual ne mai balacarim.

 

Tu ce tot insisti cu un subiect intim, care de fapt nu are niciun subiect la care forumistul fara viata sociala sa se refere.

Exista si pe aici niste topice unde poti sa iti exprimi gandurile, daca trebuie si trebuie si trebuie si trebuie.

 

Sa nu te mire ca fata aia o sa fuga si cu mainile de tine si de iubirea asta sufocanto-platonica.

Ba mai mult, sa nu te mire nici daca, in delicatetea ei, se va dovedi ca e o scorpie fara mila care e extrem de perversa.

 

 

Nu e o scorpie ,n-o cunosti.

E delicata si buna.

 

 

:flowers: Ce rele sunteti!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aici nu e vorba de rautate, e vorba ca nu realizezi tu deserviciul pe care ti-l faci.

 

 

Neavand vreun scop ,nu-mi pot face nici un deserviciu.

Cand sunteti bune sunteti mult mai frumoase.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu inteleg doua lucruri.

1. de-a ce naiba ne jucam aici, inchide topicu', deschide altu'?

2. iti dau astia de la youtube ceva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu inteleg doua lucruri.

1. de-a ce naiba ne jucam aici, inchide topicu', deschide altu'?

2. iti dau astia de la youtube ceva?

 

 

Da ,imi dau . Inspiratie .

 

 

 

Unul dintre baieti seamana perfect cu mine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×