Sari la conținut
Forum Roportal
Lcf

Agatat de pe net

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Avand in vedere ca netul a devenit prietenul multora...au inceput odata cu el si relatiile pe net care multe dintre ele se materializeaza :D .

Acum cu profile pe site uri de genu hi...basca....bla bla... toata lumea cauta sa se imperecheze fara a mai cauta prin orash ... bauri si etc

Detaliati si dezvoltati :doh:

 

o intamplare...am vb putin pe net :cheer: ne am vazut virtual si am sfarshit dupa 2 ore unu peste altu sau unu in altu ...ma rog se intelege ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, dar pana la agatat e treaba multa.

Eu, de exemplu, imi doresc id-ul de messenger al lui Preston, dar sunt prea timida sa il cer...

De unde intamplari? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asta cu agatatul pe net....mergea acum vreo 7-8 ani...poate mai merge si acum, nu stiu , nu am incercat :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am fost "agatata" pe net.....si nu'mi pare rau.....a fost cea mai tare noapte din viata mea.....tipu era foarteeeee pasional...imi pare rau doar ca de abia dupa 2 ani ne'am vazut.....si am avut parte de noapte aceea......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Voua vi se pare ca topicul asta este unul de matrimoniale sau de schimb de id-uri intre userii roportal?!

Daca nu aveti de spus nimic pe subiect, o povestire despre "agatat de pe net", nu mai postati aici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu am fost "agatata" pe net.....si nu'mi pare rau.....a fost cea mai tare noapte din viata mea.....tipu era foarteeeee pasional...imi pare rau doar ca de abia dupa 2 ani ne'am vazut.....si am avut parte de noapte aceea......

 

 

 

nebuna mica ce esti... :nea:

 

cazuri sunt multe ...dar apar din nou personaje care iacep iar....ba mincinousle...ca nush ce ca bla bla

ca eu vin aici sa te magaresc pe tine ca la 10 ani cand ne minciuneam intre noi ca am facut treaba aia jmechera....vin aici sa vb cu nebuni care fac nebunii :o: nu e asea alina ???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

(w00t) daaa.....si referitor la partea cu nebuneala....da stiu ca sunt nebuna si mi s'a mai spus asta.....important sa nu'ti pare rau.....viata asta e prea scurta si prea frumoasa ca sa'mi pierd timpu cu prostii.....poate ca nu e bine dar eu fac ce simt cand simt......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×