Sari la conținut
Forum Roportal
PunkY StylE

Converse

Postări Recomandate

Buna... am mai revenit si eu pe aici pe portal, (ca n-am mai dat demult) intr-un moment de mare disperare. Problema sta in felul urmator: in seara asta mi-am luat de la magazinul Converse de pe Calea Mosilor o pereche de tenesi roz draguti, dar care au sigla firmei pe interior .... intre picioare sa zic asa :spiteful: ... si nu mi se pare normal. Am dat 230 de lei pe ei deci sunt originali dar de ce au steluta pe interior? :cry:( Ati mai vazut asa ceva? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt speciali pt persoanele cu ochii cruciş :spiteful:

Editat de Diela

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si pentru tine este important sa se vada sigla ? :spiteful:

pe mine ma manca pe limba sa zic asta da mi-era ca ranesc ranesc sentimentele la saracuta fata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu vreau sa se vada sigla dar nu mi se pare normal sa fie acolo si mi-e ca mi-am luat vreo teapa.... ca sigla oricum se acopera cu pantalonii

mai nu conteaza unde este sigla,atat timp cat exista .Da ea este inauntru probabil ca are un motiv,poate se vede mai frumos fara sigla.Si chiar si asa sunt niste adidasi sau ce-o fi....nu cred ca are importanta e sigla sau nu e.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau sa se vada sigla dar nu mi se pare normal sa fie acolo si mi-e ca mi-am luat vreo teapa.... ca sigla oricum se acopera cu pantalonii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai nu conteaza unde este sigla,atat timp cat exista .Da ea este inauntru probabil ca are un motiv,poate se vede mai frumos fara sigla.Si chiar si asa sunt niste adidasi sau ce-o fi....nu cred ca are importanta e sigla sau nu e.

 

 

Huh. Merci frumos :spiteful: m-am mai linistit :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca ai dat atatia bani pe ei...Nici mie nu mi se pare normal sa nu se vada sigla.

E adevarat,nu este important sa se vada aceasta sigla,dar...Nu stiu.Macar au sigla,ce-i drept.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×