Sari la conținut
Forum Roportal
TiGeR_asH

Ce imi place mie ?!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pai...mie imi plac baietiiiiiiiiiiiii si ciocolata....... :crazy:

 

Mda, un raspuns cat se poate de incomplet shi superficial ... aici este vorba de dragoste...

 

Sarutarile shi imbratisarile sunt primordiale pentru mine ...

Imi place sa fiu rasfatata, dar shi sa rasfat, la randul meu. Ador persoanele deschise, care shtiu sa`si exprime sentimente, carora nu le e frica de consecinte ...

E grozav cand adorm langa EL, cand ma saruta inainte de nani shi cand e acolo, numai pentru mine shi pentru a avea grija sa nu mi se intample nimic...

Imi place sa ma trezesc dimineata in bratele lui, sa`i simt caldura... sa`l aud cum resprira pentru mine shi langa mine...

Shtiu sa alint, sunt innebunita dupa asta ceva... :artist:

Imi place cand mi se zambeste, cand mi se trasmite tot ce e mai bun shi frumos ...

 

:) Imi placi tu , Andrei ...

post-8801-1130182606_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mda, un raspuns cat se poate de incomplet shi superficial ... aici este vorba de dragoste...
Ma regasesc in vorbele tale,ai inceput sa le zici ca mine....

Imi place ploaia,ador muntele si sunt dependenta dupa aerul de mare,imi plac lucrurile verzi...hihi...

Si revenind la dragoste,hm....ce imi place....

Apreciez sinceritatea,lucrurile simple care dau sens si culoare vietii....Imi plac barbatii cu sprancene negre si dese,cu tzepisori in cap,cu un suflet de hotz,si o pasiune de vultur.......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am avut un exemplu super (shi ink il mai am) ... TU :)
Sunt fericita daca sunt un exemplu pozitiv in viata ta.....si sper sa avem de invatat intotdeauna una de la alta......sunt fericita ca te am si te iubesc mull!!!

Si ca sa nu ma dau offtopic,imi place OTILIA(dar nu sunt pe invers):crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca intre voi doua este o relatie mai mult decat speciala (si nu insinuez nimic sexual)..dar se pare ca va intelegeti ca doua lacrimi pe obrazul unei virgine in prima noapte de dragoste! Va cunoasteti de mult timp?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vad ca intre voi doua este o relatie mai mult decat speciala (si nu insinuez nimic sexual)..dar se pare ca va intelegeti ca doua lacrimi pe obrazul unei virgine in prima noapte de dragoste! Va cunoasteti de mult timp?

 

Pe forum ne-am cunoscut, nu de mult... eu obisnuiam sa o contrazic pe ea, de aici m-a "inzestrat" cu pseudonimul "Gigi Contra" ...

Asa este, e o relatie speciala... ne intelegem super shi tinem mult una la alta (k intre amice, nimic mai mult...) .

 

ONTOPIC : Imi place noaptea cand ma priveste in ochi ... cand vad cum toata iubirea din lumina privirii sale se asterne peste tot trupul meu... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mda, un raspuns cat se poate de incomplet shi superficial ... aici este vorba de dragoste...

 

Sarutarile shi imbratisarile sunt primordiale pentru mine ...

Imi place sa fiu rasfatata, dar shi sa rasfat, la randul meu. Ador persoanele deschise, care shtiu sa`si exprime sentimente, carora nu le e frica de consecinte ...

E grozav cand adorm langa EL, cand ma saruta inainte de nani shi cand e acolo, numai pentru mine shi pentru a avea grija sa nu mi se intample nimic...

Imi place sa ma trezesc dimineata in bratele lui, sa`i simt caldura... sa`l aud cum resprira pentru mine shi langa mine...

Shtiu sa alint, sunt innebunita dupa asta ceva... :plane:

Imi place cand mi se zambeste, cand mi se trasmite tot ce e mai bun shi frumos ...

 

:) Imi placi tu , Andrei ...

 

:crazy:

2 sec sa ma regasesc ! .....

Imi place dimineatza ca persona de langa mine sa fie plina de viatza...

Imi plac persoanele ce vb si glumesc mult... care nu te plictisesc... care au bun simt

Ar fi foarte multe de spus... Promit o noua postare cu mai mult... acum am o "problema" m-am blocat ! :artist:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:)

2 sec sa ma regasesc ! .....

Imi place dimineatza ca persona de langa mine sa fie plina de viatza...

Imi plac persoanele ce vb si glumesc mult... care nu te plictisesc... care au bun simt

Ar fi foarte multe de spus... Promit o noua postare cu mai mult... acum am o "problema" m-am blocat ! :crazy:

 

Bine atunci, asteptam pana te "regasesti" ...

Sunt doar nishte cuvinte, e nevoie doar de ceea ce simti... nu trebuie sa le alegi ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×