Sari la conținut
Forum Roportal
Baba Cloanta

Un bărbat care pretinde că nu

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

si daca are grija de aspectul lui fizic mai mult decat inainte tot la inselat ne duce gandul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Prin urmare, dacă un bărbat devine dezinteresat, invită domnișoare la schimburi de numere de telefon ori la plimbări s

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Baba Cloanta...parerea mea in calitate de barbat pot spune ca daca as avea o relatie stabila nu m-as incurca cu nicio alta femeie oricat de bine ar arata, chiar daca mi-ar face avansuri. Atata timp cat cred si respect relatia pe care as aveao nu cedez nimic si astept acelasi lucru de la persoana iubita. Nu sunt colectionar de aventuri si nu voi fi ! Cred in totul sau nimic, nu jumatati de masura :wacko:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Esti sigur de asta ?! :wacko:

Cate ai refuzat dupa ce ti-au facut avansuri ? :cheer:

 

 

normal ca sunt sigur....barbatii se impart in 2 categorii: fideli si infideli...eu fac parte din prima categorie.

n-am avut o relatie serioasa pana acum....dar cand voi avea voi aplica principiul meu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Baba Cloanta...parerea mea in calitate de barbat pot spune ca daca as avea o relatie stabila nu m-as incurca cu nicio alta femeie oricat de bine ar arata, chiar daca mi-ar face avansuri. Atata timp cat cred si respect relatia pe care as aveao nu cedez nimic si astept acelasi lucru de la persoana iubita. Nu sunt colectionar de aventuri si nu voi fi ! Cred in totul sau nimic, nu jumatati de masura :cheer:

Esti sigur de asta ?! :wacko:

Cate ai refuzat dupa ce ti-au facut avansuri ? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×