Sari la conținut
Forum Roportal
inger26

Experiente, ganduri, intrebari

Postări Recomandate

AM AVUO O EXPERIEENTA MAI CIUDATA ACUM CEVA TIMP..DORMEAM SI AM AVUT UN VIS FOARTE CIUDAT SI LA UN MOMENDAT AM ASIMTIT PE MINE O GREUTATE IMENSA CE NU MA LASA SA MA MISC IN NICI UN FEL,ERAM CONSTIENT CU OCHII DESCHISI DAR PUR SI SIMLU ERAM IMOBILIZAT IN POZITIA AIA,AM INCERCAT DINTOATE PUTERILE SA MA INTORC,DAR PARCA COMENZILE CREIERULUI NU MAI FUNCTIONAU,AM SCAPAT DE ACEA GREUTATE DUPA CE AM SPUS "TATAL NOSTRU" (IN GAND)..POATE CINEVA SA IMI ZICA SI MIE CE OARE AR PUTEA FI?

Editat de nightwish
renunta la caps loock.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
AM AVUO O EXPERIEENTA MAI CIUDATA ACUM CEVA TIMP..DORMEAM SI AM AVUT UN VIS FOARTE CIUDAT SI LA UN MOMENDAT AM ASIMTIT PE MINE O GREUTATE IMENSA CE NU MA LASA SA MA MISC IN NICI UN FEL,ERAM CONSTIENT CU OCHII DESCHISI DAR PUR SI SIMLU ERAM IMOBILIZAT IN POZITIA AIA,AM INCERCAT DINTOATE PUTERILE SA MA INTORC,DAR PARCA COMENZILE CREIERULUI NU MAI FUNCTIONAU,AM SCAPAT DE ACEA GREUTATE DUPA CE AM SPUS "TATAL NOSTRU" (IN GAND)..POATE CINEVA SA IMI ZICA SI MIE CE OARE AR PUTEA FI?

 

 

Ce ,,sport" para practici?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
AM AVUO O EXPERIEENTA MAI CIUDATA ACUM CEVA TIMP..DORMEAM SI AM AVUT UN VIS FOARTE CIUDAT SI LA UN MOMENDAT AM ASIMTIT PE MINE O GREUTATE IMENSA CE NU MA LASA SA MA MISC IN NICI UN FEL,ERAM CONSTIENT CU OCHII DESCHISI DAR PUR SI SIMLU ERAM IMOBILIZAT IN POZITIA AIA,AM INCERCAT DINTOATE PUTERILE SA MA INTORC,DAR PARCA COMENZILE CREIERULUI NU MAI FUNCTIONAU,AM SCAPAT DE ACEA GREUTATE DUPA CE AM SPUS "TATAL NOSTRU" (IN GAND)..POATE CINEVA SA IMI ZICA SI MIE CE OARE AR PUTEA FI?

 

 

stiu ce este ca si eu am patit intamplarea asta.....este o imobilizare demonica....daca esti imobilizat spui ori Tatal Nostru, Rugaciunea Inimii sau iti faci cruce cu limba, eu in momentul cand mi s-a intamplat am mai simtit in urechea stanga un vajait puternic aproape ca nu mai auzeam deloc si am zis in momentul acela: Piei Satana ! dar simteam din ce in ce mai tare apasarea dupa care am zis: Doamne Iisuse Hristoase Fiul lui Dumnezeu miluieste-ma pe mine pacatosul, iar in momentul acela m-a lasat.

Editat de Raffaello_Venutti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am observat ca multi oameni patesc asa.. oare de ce? :cheer:

 

 

stiu ce este ca si eu am patit intamplarea asta.....este o imobilizare demonica....daca esti imobilizat spui ori Tatal Nostru, Rugaciunea Inimii sau iti faci cruce cu limba, eu in momentul cand mi s-a intamplat am mai simtit in urechea stanga un vajait puternic aproape ca nu mai auzeam deloc si am zis in momentul acela: Piei Satana ! dar simteam din ce in ce mai tare apasarea dupa care am zis: Doamne Iisuse Hristoase Fiul lui Dumnezeu miluieste-ma pe mine pacatosul, iar in momentul acela m-a lasat.

Sa stii ca s-ar putea sa fie ceva demonic... dar poate e si o problema de sanatate, eu una n-am patit niciodata asa ceva :wacko:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

spring eu stiu ca o problem de sanatate nu se manifesta asa..acum nu mai practic nici un sport,am jucat fotbal f mult timp..raffaello ai f mare dreptate in mom cand am zis rugaciunea a dsarut pur si simplu...si am avut si un vis f ciudat in noaptea aia...inainte de acest "denon"..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

S-ar putea sa ai probleme cu inima... alea sunt simptome de preinfarct. Mergi la un control medical, fa o electrocardiograma si lasa prostiile cu demonii.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

doctore dc aveam probleme medicale crede ma ca stiam pana acum,dar este cu totul altceva,parerea mea este sa te documentezi mai bn in materia asta..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
spring eu stiu ca o problem de sanatate nu se manifesta asa..acum nu mai practic nici un sport,am jucat fotbal f mult timp..raffaello ai f mare dreptate in mom cand am zis rugaciunea a dsarut pur si simplu...si am avut si un vis f ciudat in noaptea aia...inainte de acest "denon"..

Otilia se referea la alt gen de "sport", ca doar de aia a pus cuvantul intre ghilimele. :blink:

 

Esti pe aria de Paranormal, da? E vorba de o practica.

 

 

Si e foarte bine ca te-ai rugat. Cand mai ai probleme de genul asta, asa sa procedezi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
doctore nu sunt probleme medicale, alea tin de alta natura.....nu ai cum sa intelegi fenomenele astea :doh:

Si tu de unde stii ca nu sunt probleme medicale ? :blink:

Daca e sa mori in somn, ce va scrie medicul legist ? Mort prin posedare ?!

Poate fi orice, nu inseamna ca una este mai valabila ca alta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×