Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

aseara m-a cuprins un sentiment ingrozitor care inabusa toata iubirea si fericirea pe care le simteam ieri.

am asteptat toata viata o asa iubire si nicicand nu am fost mai fericita... si cum... de aseara nu prea pot respira, si imi vine mereu sa plang... il iubesc foarte mult si el ma iubeste la fel.... nu vreau sa il pierd si el e dispus sa ma ajute. doar ca nici eu nu stiu cum...

Editat de bridget jones
mircuitoare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iubirea nu se termina, doar ca nu stim noi sa iubim cu adevarat ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu acum ce fac? nu vreau sa pierd ce am asteptat o viata

nu te mai gandi la prostii si traieste-ti viata si iubirea intr-un mod frumos ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aseara m-a cuprins un sentiment ingrozitor care inabusa toata iubirea si fericirea pe care le simteam ieri.

am asteptat toata viata o asa iubire si nicicand nu am fost mai fericita... si cum... de aseara nu prea pot respira, si imi vine mereu sa plang... il iubesc foarte mult si el ma iubeste la fel.... nu vreau sa il pierd si el e dispus sa ma ajute. doar k nici eu nu stiu cum...

 

ti-e frica de prea mult bine :tease:

 

e normal sa-ti fie, la un moment dat tuturor ne e...probabil ca dupa multa ploaie, nu mai stii cum sa te porti cand apare soarele :friends:

 

incearca sa nu te mai gandesti atat de mult la cum va fi cand nu va mai fi, o sa stii oricum atunci, iar daca ai noroc poate nu, iar atunci toate lamentarile astea au fost inutile si ti-au umbrit fericirea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as vrea sa pot dar sentimentul asta imi suprima orice sentiment frumos

cand ziceam ca nu stim cu adevarat sa iubim ...

bucura-te de ce ai, fii fericita ca simti ceva atat de minunat, traieste prezentul si lasa viitorul ca il poti strica tocmai cu aceste ganduri negre

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ba iubirea chiar se termina .... nu v-ati culcat niciodata indragostiti si sa va treziti complet "vindecati" ?

 

:friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×