Sari la conținut
Forum Roportal
Baby_Blue

Ice Princess

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De curand am vazut Ice Princess! Filmul, este o lectie de viata vazuta prin ochii unei adolescente, Casey Carlyle (Michelle Trachtenberg). Ea invata ca inteligenta nu e o povara, asa cum i se infatiseaza, ci un cadou care poate fi aplicat mai multor arii in viata.

Tanara, munceste din greu pentru a-si urma visul, iar in final ia o decizie care ne surprinde! Daca v-am starnit interesul, atunci va doresc vizionare placuta! Vi-l recomand cu cea mai mare placere! :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De curand am vazut Ice Princess! Filmul, este o lectie de viata vazuta prin ochii unei adolescente, Casey Carlyle (Michelle Trachtenberg). Ea invata ca inteligenta nu e o povara, asa cum i se infatiseaza, ci un cadou care poate fi aplicat mai multor arii in viata.

Tanara, munceste din greu pentru a-si urma visul, iar in final ia o decizie care ne surprinde! Daca v-am starnit interesul, atunci va doresc vizionare placuta! Vi-l recomand cu cea mai mare placere! :cry:

 

 

L-am descarcat si eu, ma uit la el in seara asta si o sa-mi dau si eu cu parerea! :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Superb filmul Ice princess...prostia mare in film este urmatoarea: ea se uita tot timpul la emisiuni despre patinaj si culmea nu stia regulile ...urat gandit, nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...ea se uita tot timpul la emisiuni despre patinaj si culmea nu stia regulile ...urat gandit, nu?

 

Nu chiar. Si mie mi se intampla sa ma uit la gimnastica, balet si uneori chiar patinaj si tot nu prind toate regulile. Ideea filmului este ca trebuie sa urmezi propriul vis si nu unul impus de altcineva! :dwarf:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu chiar. Si mie mi se intampla sa ma uit la gimnastica, balet si uneori chiar patinaj si tot nu prind toate regulile. Ideea filmului este ca trebuie sa urmezi propriul vis si nu unul impus de altcineva!  :P

Da ai dreptate...oricum filmul a fost incredibil de bun. A meritat sa astept 4 ore sa se descarce :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De curand am vazut Ice Princess! Filmul, este o lectie de viata vazuta prin ochii unei adolescente, Casey Carlyle (Michelle Trachtenberg). Ea invata ca inteligenta nu e o povara, asa cum i se infatiseaza, ci un cadou care poate fi aplicat mai multor arii in viata.

Tanara, munceste din greu pentru a-si urma visul, iar in final ia o decizie care ne surprinde! Daca v-am starnit interesul, atunci va doresc vizionare placuta! Vi-l recomand cu cea mai mare placere! ;)

l-am vazut acu cateva spatamani in urma , chiar a fost dragut :drunk:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×