Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
Kahila

Romania va avea arma nucleara?

Rate this topic

Recommended Posts

Acum sa ai uzina de cercetari nucleare si sa nu o folosesti...nu ar fi pacat? :doh: Poate vom fi inaintea Iranului

.....Ahmadinejad, va face criza de nervi :tease:

Ba esti nebun ? :o: :D Va avea si Romanica arma nucleara ? :crazy: Vai,nu-mi vine a crede,asta este ceva de-a dreptul incredibil ! Scuza-ma,dar nu pot fii serios atunci cand fac asocierea Romania - arma nucleara. :yahoo:

Eu nu inteleg de ce santeti rai.Chiar nu inteleg. Doar sti ca santem cei mai dintre cei mai.

Uf! ce oameni...

Sau se poate sa constrim una si sa nu explodeze? Nu ar fi posibil? :tease:

Eu nu inteleg de ce santeti rai.Chiar nu inteleg. Doar sti ca santem cei mai dintre cei mai.

Uf! ce oameni...

Sau se poate sa constrim una si sa nu explodeze? Nu ar fi posibil? :crazy:

Sa construm una si sa nu explodeze ? :D Ca la ce ? :yahoo: Eu spun sa o si aruncam din avion daca tot am construit nucleara...:tease:

Sa construm una si sa nu explodeze ? :crazy: Ca la ce ? :yahoo: Eu spun sa o si aruncam din avion daca tot am construit nucleara...:tease:

Tu ai luat de buna ce am zis eu... :D

Ete ce zic unii despre noi :yahoo:

http://www.ziare.com/Romania_lucreaza_la_a...rus-683047.html

Acum sa ai uzina de cercetari nucleare si sa nu o folosesti...nu ar fi pacat? :D Poate vom fi inaintea Iranului

.....Ahmadinejad, va face criza de nervi :tease:

romania are deja bomba atomica!!!de fapt are 22000000 de bombe si boambe!!

e un sistem mult mai elevat,performant si elegant decat una grosolana vulgara mare bomba!! 3 milioane deja sunt la treburi prin europa!..inca vreo 3 pe picior de plecare,cica reintregirea familiilor...desigur ca efectul e intarziat,ca asta e marea gaselnita...nu puffff si gata!!

e un sistem mult mai elevat,performant si elegant decat una grosolana vulgara mare bomba!! 3 milioane deja sunt la treburi prin europa!..inca vreo 3 pe picior de plecare,cica reintregirea familiilor...desigur ca efectul e intarziat,ca asta e marea gaselnita...nu puffff si gata!!

Ar trebui sa iti fie rusine - daca ai avea ceva obraz - dar e de mult clar ca nu e cazul

Asa de mult iti place sa denigrezi Romania ?