Sari la conținut
Forum Roportal
EugenDeSocodor

Emisiuni la televizor care promovează prostia şi incultura

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

OTV-ul e gunoi. Singurele posturi de televiziune care imi plac si pe care le si urmaresc sunt Animal Planet, History,etc ...imi plac f mult documentarele. In rest, porcarii. Nu ai ce sa urmaresti la tv sau cel putin nu pe posturile romanesti.

Editat de crista_c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu una nu ma uit la televizor, nu ma intereseaza nimic din ce prezinta canalele romanesti. Dar daca totusi ma uit la tv, din lipsa de altceva urmaresc AXN, am cateva seriale care imi plac si o data pe sapt. mai vad si eu cate vreun episod si diferite documentare de pe Discovery, History... in functie de tema care imi atrage mai mult atentia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

io dau drumu la tv cam o data pe sapt.:doh:)nu vad nimic interesant nici filme faine nu mai baga,le tot repeta de m-am saturat de ele....tot la discovery ma mai uit si io din cand in cand ca televiziunile din rom is la pamant acelas lucru pe toate posturile,manele ,certuri,"columbeni",fite...prostii fara noima:|

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa remarcam totusi campaniile sociale din cadrul Stirilor Protv, cum ar fi "Tu stii ce mai face copilul tau" sau "Avem viata in sange" :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Goana dupa audienta si implicit rating, a facut ca valoarea emisiunilor sa scada simtitor.

Invitatii din emisiuni sunt persoane implicate in tot felul de scandaluri, mediatizate din lipsa de subiecte.

Pe partea de divertisment, au luat nastere tot felul de emisiuni, care duc in zona penibilului.

Ca atare, care considerati ca sunt cele mai proaste emisiuni TV din ultimii ani?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Goana dupa audienta si implicit rating, a facut ca valoarea emisiunilor sa scada simtitor.

Invitatii din emisiuni sunt persoane implicate in tot felul de scandaluri, mediatizate din lipsa de subiecte.

Pe partea de divertisment, au luat nastere tot felul de emisiuni, care duc in zona penibilului.

Ca atare, care considerati ca sunt cele mai proaste emisiuni TV din ultimii ani?

 

 

Nora pentru mama. Cea mai tampita emisiune posibila. :suicide:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

toate reality-show-rile şi concursurile/farsele idioate cu vedete şi vedeţele

 

de asta tv-ul meu e setat pe cele 4 Discovery şi Eurosport

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×