Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

E tarziu...ma simt ciudat si ma apuca plansul...de ce?...nu stiu...dar plang.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Depinde de tine.Daca esti o persoana mai sensibila si izbucnesti repede in plans din orice...asta poate fi considerat un defect sau o slabiciune de catre ceilalti....dar daca iti vine sa plangi e bine sa te descarci...sa elimini acea energie negativa...te vei simti mult mai bine.

Eu nu suport sa ma vada cineva plangand.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eliberare cu sigurantza !

 

cel care simte nevoia de a plange si nu o face, e curajos? nope, mai degraba slab pt ca ii e frica sa`si arate sentimentele

 

eu, de obicei dupa ce plang, ma simt mult mai curata, mai linistita, mai buna.... nu stiu de ce :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E tarziu...ma simt ciudat si ma apuca plansul...de ce?...nu stiu...dar plang.

 

 

Nu plange surioara mea ... :sorry:

Unde e persoana aceea puternica shi plina de viatza care putea sa treaca peste orice obstacol?

Nu te lasa doborata de nishte lacrimi a caror motiv nu`l stii...

Te stiu curajoasa, te stiu vesela ...

Shi te vreau inapoi asa ! :tease:

 

Dak`ti face bine sa plangi acum... da`i drumul... Dar nu o tine asa toata noaptea, nu fi suparata maine... adu`ti aminte k ai un motiv pentru care sa zambesti , ai cui sa ii zambesti... PUIULUI... :luck: El sa fie "vitamina" ta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt o persoana emotiva dar cand plang o fac bine :P ...plang cateodata ore in sir,kiar daca aparent nu exista nici un motiv,subconstientul stie....eu ma simt bine cand plang,kiar imi place,cu toate ca se intampla destul de rar....important e sa faci ceea ce simti,iar daca lacrimile stau sa cada pe obraji,nu le opri,fac si ele parte din viata nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In ultimul timp... imi vine sa plang cam din orice. La fiecare cuvant pe care il aud, la fiecare gest pe care il fac, la orice ma uit... Ma face sa plang!

Cauzele sunt misterioase shi poate nicicand de elucidat... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pling destul de rar si nu asa de usor..... poate daca ma uit la un film din cind in cind si are o poveste mai "grea" si are aface cu starea mea de spirit la momentul respectiv (depinde ce timp din luna este !!!???)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

plang cand sunt stresata la maxim si cand mai am putzin si explodez intre-o criza de nervi :)

 

si ma ascund in baie bocesc sub dush o juma de ora dupa aia ma simt de 90 de ori mai bine :hi: :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Plang deseori:sunt prea sensibila pentru secolul actual! Ma impresioneaza si amaraciunea umana si nepasarea la amaraciunea unora ,dar si frumusetea unui peisaj,sau a unui exercitiu de patinaj artistic,de pilda!Apoi cand ma apuca amaraciunea personala ..sa fugi...

Cred ,insa,ca exteriorizarea starilor sufletesti te face sa treci mai usor spre mai departe si ,cel putin pe mine,ma face sa ma simt mai bine.Cred ca mi-ar fi mult mai rau daca nu mi-as manifesta trairile,dar asta tine de caracteristica fiecarei personalitati,fiecare persoana e o entitate de sine statatoare,cu emotii si reactii dintre cele mai diverse. :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×