Sari la conținut
Forum Roportal
joannahart

Tipuri de barbati

Postări Recomandate

Pentru ca e plin forumul de manifeste care sustin ca femeile sunt josnice, de speta rea si profitoare, eu va invit sa descriem TIPURI de barbati. Cu care am avut de-a face (in viata, in metrou, pe strada sau in pat). Nu trebuie sa vorbim neaparat de cei obsedati, agresivi (verbal sau nu) narcisisti sau cei care "isi sunt suficienti lorusi"..............putem discuta si despre cei "de treaba" care raman - trebuie sa recunoastem- foooarte putini, dupa prima enumerare :P

Nestiind in ce directie va evolua topicul, l-am pus la diverse.

Enjoy...............

Am subliniat "care nu ne plac" pentru ca pare a fi mai interesant decat reversul si din pacate mai usor de gasit...............

Editat de joannahart

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ia tu taci..nici n-ai ce cauta aici...exprima-ti parerea la topicul despre femei.....nici nu putem sa numaram cate tipuri de barbati exista....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intr adevar . Sunt mai multe tipuri de barbati

 

Cei cu un chip frumos care te captiveaza prin privire , gropite , lumina ce debordeaza sau acei cu o simetrie rece care te indeamna sa o descoperi

 

Sa revin la comportament . Sunt unii f glumeti , carismatici sau altii romantici . Altii f timizi altii ironici

 

Am zis aia care imi plac mie

 

Cei care ma enerveaza sunt laudarosii , care se dau buni la pat si nu sunt 8) , aceia care mint foarte mult , aceia care nu stiu sa fie intre sociabili si studiosi , aia materialisti ( am dat io de unu tare nesimtit ) .

 

De aia de treaba well sunt mai rari dar de buna calitate . Chiar iti face placere prezenta lor :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ia tu taci..nici n-ai ce cauta aici...exprima-ti parerea la topicul despre femei.....nici nu putem sa numaram cate tipuri de barbati exista....

Lidia, parca ai zis ca pleci.

 

Te retin cumva cu postarile mele?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Exact:

Gica contra. Ca sa atraga atentia si-ar vinde sufletul...................Nu spun cui..............

Nu cred in suflet, dracu', entitati divine, etc. Da' cel putin m-ai nimerit la faza cu nevoia de atentie.

 

aizen tu esti tipul barbatului care duce lipsa....

De atentie duc lipsa mereu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred in suflet, dracu', entitati divine, etc. Da' cel putin m-ai nimerit la faza cu nevoia de atentie.

 

 

De atentie duc lipsa mereu.

 

Hai, nu te mai plange ca de cele mai multe ori esti in centrul atentiei.

O sa spun si eu care sunt cei dezagreabili (in afara de cei inclusi din start :P )

Exemple din societate:

- am avut un coleg care era mai rau decat o lelita . Vorbea mult dar despre altii. Cu cine s-a culcat, cand, cine urmeaza, care pe cine a lasat.............Sigur ca fiecare "ascultator" devenea subiect de caterinca in timp.....................

- lenesii. Trec de la un loc de munca in altul, nicaieri nu sunt apreciati la adevarata lor valoare.................

Revin...........

Am uitat sa-i amintesc pe barbatii care URASC femeile ? Hmmmmm

Editat de joannahart

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca treci de la un loc de munca la altul, inseamna ca nu-ti place ceea ce faceai inainte.

 

Barbatii nu urasc femeile. Ci este niste porci care vrea doar sex.

ca bine zisei...

barbatii care umbla dupa mai multi iepuri deodata...au impresia ca i-au prins pe toti..dar deodata isi da seama ca de fapt nu-i asa :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×