Sari la conținut
Forum Roportal
maria  2009

Noile buletine Antihrist 666

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Chiar daca ar fi semnul Apocalipsei, ce te face sa crezi ca prin nu stiu ce petitii si proteste o s-o inlaturam?

Adica Dumnezeu Atotputernicul isi face planul si noi i-l stricam cu o simpla semnatura?

De cand e democratie in lumea lui Dumnezeu?

Ca daca e asa, semnam si o petitie prin care sa vindece toti bolnavii, sa ia toata suferinta, sa ne dea viata vesnica in fericire si chiar sa abdice si sa isi faca sepuku in direct la OTV.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg...cei care cred in treaba cu cipul satanei si cu Apocalipsa, n-ar trebui sa se bucure ca prind vremurile din urma? ca o sa inceapa judecata de apoi si ca o sa intre pe urma in epoca pacii eterne?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu inteleg...cei care cred in treaba cu cipul satanei si cu Apocalipsa, n-ar trebui sa se bucure ca prind vremurile din urma? ca o sa inceapa judecata de apoi si ca o sa intre pe urma in epoca pacii eterne?

 

Pe undeva pe la intrebarea asta sunt si eu... :pardon:

Exista o alta posibilitate de vreme ce exista scris ca asa o sa se intample?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
post-200366-1232365131_thumb.jpg

 

Doamne cat de stresanta poti fi prin link-urile alea cu .avi-uri. Ce vrei sa spui ? ca esti romantica si ca suferi din amor? Penibil :lol2: . Revino-ti in fire si coboara cu picioarele pe pamant . Toti stiu sa foloseasca PhotoDex ProShow . Ori vrei sa pari mai speciala? o sa imi pun si eu un jpg care sa ocupe o pagina intreaga , intreb moderatorul este voie? :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×