Sari la conținut
Forum Roportal
annonnimos

Sunt cam rusinos!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut sunt nou pe forum si am tot citit fel de fel de subiecte interesante si m-am intrebat daca ma puteti ajuta si pe mine cu ceva sfaturi.Am intrat anul asta la liceu si am vazut o fata in clasa de care imi place ,dar am o problema nu stiu ce se intampa cu mine ,ma emotionez foarte tare in prezenta ei si parca mi se innoada limba nu mai pot vorbi nimic.nu pot spune ca sunt foarte rusinos printre baieti nam probleme sau printre fete de care nu sunt atras .Problema e doar la fata de care sunt atras .Va rog ajutati-ma cu niste sfaturi ceva cum sa reusesc sa-mi infrang frica asta .Multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este ceva normal sa te fastacesti in fata fetei daca o placi.Presupun ca esti si '' tinerel''.

Ia o mingiuta in mana cand simti ca te fastacesti strange mingea in mana si apoi relaxeaza-o...si tot asa.Insa mai important...ia-ti inima in dinti si vorbeste cu ea.Dupa ce ai depasit o data bariera de timid o sa-ti fie tot mai usor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit,fetelor le place cand te fastacesti. Important e sa-i comunici ceea ce simti cat mai repede :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai eu si fata aceea suntem in aceeasi clasa si astia si-au dat seama ca o plac si tot fac glume copilaresti si chestii de astea care ma mai deranjeaza uneori

Nu-i lua in seama.Sunt rautaciosi si atat,pentru a parea ei mai ''brezi''.Fa-ti treaba...cand o sa te cuplezi cu fata o sa le dai peste nas.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai eu si fata aceea suntem in aceeasi clasa si astia si-au dat seama ca o plac si tot fac glume copilaresti si chestii de astea care ma mai deranjeaza uneori

ooof, ce fain mai era

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×