Sari la conținut
Forum Roportal
iionelaa

Thalia

Postări Recomandate

buna!sunt ionela si sunt noua pe acest forum...

m`am gandit ca poate si voua va place Thalia,asa ca va las aici cel mai nou videoclip al sau"un alma sentenciada"...il puteti descarca de pe linkul urmator

 

http://www.informatia.ro/Article112219.phtml

 

enjoy it...astept pareretile voastre despre clip ;)

Draga Ionela,in primul rand bun venit pe forum si ai grija...creeaza dependenta!!!

:( ...Si mie imi place Thalia,la fel si clipul,in special imi place melodia "no me ensenaste"....super piesa!o dedic Lui...fara numar! :wub:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Draga Ionela,in primul rand bun venit pe forum si ai grija...creeaza dependenta!!!

;) ...Si mie imi place Thalia,la fel si clipul,in special imi place melodia "no me ensenaste"....super piesa!o dedic Lui...fara numar! :(

shtiu ca creeaza dependentza...

imi plac la nebunie toate mel thaliei...mai ales cele de pe albumul"el sexto sentido"...mel mele preferate de pe album sunt "loca"si "un alma sentenciada'

ma bucur sa aud ca si tie iti place thalia..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
shtiu ca creeaza dependentza...

imi plac la nebunie toate mel thaliei...mai ales cele de pe albumul"el sexto sentido"...mel mele preferate de pe album sunt "loca"si "un alma sentenciada'

ma bucur sa aud ca si tie iti place thalia..

Si sunt sigura k mai exista pe forum iubitori ai muzicii latine.....probabil ca nu se lasa descoperiti....

;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si mie imi lace thalia...imi place de cand eram mik si nu se apucase de muzik...era doar actrita...ce mai...e frumoasa(superba), o actrita foarte buna(am vazut-o prima data cred k in marimar sau sarmana maria acum cativa ani), si acum deasemenea o canatareatza foarte buna...adik mie imi plac melodiile ei...nu stiu ceilalti..:crazy:...prea tare.. :P :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da ca si andruta1985 imi plac cele doua melodii (no me ensenaste si Un alma senteciada). Ce sa zic canta frumos arata bine jos palaria si am auzit ca si joaca bine ce mai doritzi :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si sunt sigura k mai exista pe forum iubitori ai muzicii latine.....probabil ca nu se lasa descoperiti....

:P

 

Andrutza..muzica asta latina.. e "latina vulgara" sau "latina literara"? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×