Sari la conținut
Forum Roportal
lllucci

Cum va imaginati batranetea?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

V-ATI GANDIT VREODATA LA CUM VA VETI PETRECE ZILELE CAND VETI FI BATRANI?DACA VETI AJUNGE? :o: ADICA,BATRANI DE-A BINELEA...80 DE ANI...MIE IMI E GREU SA MA GANDESC.TREBUIE SA FIE TARE GREU SA ITI PIERZI PERSOANE DRAGI SI PRIETENI.TREPTAT,AI DIN CE IN CE MAI PUTINA VIATA SOCIALA.COPIII ISI FAC FAMILIILE LOR SI VIATA LOR.VOI CUM VA IMAGINATI LA VARSTA ASTA?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
V-ATI GANDIT VREODATA LA CUM VA VETI PETRECE ZILELE CAND VETI FI BATRANI?DACA VETI AJUNGE? :roll: ADICA,BATRANI DE-A BINELEA...80 DE ANI...MIE IMI E GREU SA MA GANDESC.TREBUIE SA FIE TARE GREU SA ITI PIERZI PERSOANE DRAGI SI PRIETENI.TREPTAT,AI DIN CE IN CE MAI PUTINA VIATA SOCIALA.COPIII ISI FAC FAMILIILE LOR SI VIATA LOR.VOI CUM VA IMAGINATI LA VARSTA ASTA?

 

Postand pe forum. :x:

 

 

:o:

Renunta la caps lock,te rog.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu admit: mereu m-am imaginat ca pe un batranel simpatic dar senil care si-a luat in kust0die cateva ghene si care alearga copiii care ii arunca in mod constant pungi cu apa in cap.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
V-ATI GANDIT VREODATA LA CUM VA VETI PETRECE ZILELE CAND VETI FI BATRANI?DACA VETI AJUNGE? :roll: ADICA,BATRANI DE-A BINELEA...80 DE ANI...MIE IMI E GREU SA MA GANDESC.TREBUIE SA FIE TARE GREU SA ITI PIERZI PERSOANE DRAGI SI PRIETENI.TREPTAT,AI DIN CE IN CE MAI PUTINA VIATA SOCIALA.COPIII ISI FAC FAMILIILE LOR SI VIATA LOR.VOI CUM VA IMAGINATI LA VARSTA ASTA?

 

In vreo casa de batrani,cu pampersuri la fund si canistra de oxigen langa pat,uitandu-ma la episoade reluare ale emisiunii "The price is right"...:x:

 

Postand pe forum. :o:

 

 

:lol: tare faza

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu mi-o pot imagina ..la capitolul asta imaginatia mea ...decedeaza subit :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fericită, cu soţu'-meu, cu odraselele realizate dpdv profesional şi nu numai şi cu muuuulţi nepoţei :o:

 

cred ca sunteti foarte tineri cu totii,daca mai credeti in fericire la varsta aia.ar fi bine sa mai simti fericire.dar eu nu prea cred.cand incep sa te doara toate,cand incepi sa faci vizite la cimitir rudelor si prietenilor(ca sa nu mai zic,Doamne-fereste,vreunui copil),sa vezi ca nu mai ai prea multe persoane carora sa le pese de tine...etc.cred ca o solutie ar fi credinta in Dumnezeu.poate de aceea toti batranii devin religiosi dupa o varsta..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cred ca sunteti foarte tineri cu totii,daca mai credeti in fericire la varsta aia.ar fi bine sa mai simti fericire.dar eu nu prea cred.cand incep sa te doara toate,cand incepi sa faci vizite la cimitir rudelor si prietenilor(ca sa nu mai zic,Doamne-fereste,vreunui copil),sa vezi ca nu mai ai prea multe persoane carora sa le pese de tine...etc.cred ca o solutie ar fi credinta in Dumnezeu.poate de aceea toti batranii devin religiosi dupa o varsta..

Dar poţi să speri, nu? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×