Sari la conținut
Forum Roportal
sck3ma

Probleme cu pc`u

Postări Recomandate

SAlut a un calculator Davio cu comfiguratzya : Procesor intel celeron de 2,66 ghz ,plaka video Gforce 4 Mx 4000 , o placutza de 256 rami si una de 512 ,hdd Western digital de 160 interfatza ata sursa de 450 W ,Cd-rw Lg 52 x 32 x52 si am o mare si enervanta problema : cand intru pe odc sau pe siteuri uneori si fara sa fac nimika isi ia restart sau se blocheaza fiind nevoit sa ii dau eur estart ca nu pot face nimika chiar kdaka canta muzika in winamp ea se opreste nimika nu mai pot face, si alteori se opreste se stinge monitoru si apare o eroare scris pe fond albastru in care`mi zice : Mal Hardware Function , CAll your vendor for support , sistem has halted si eu ii dau restart si intra dinnou in windows dar dupa un anumit timp chestya se repeta nu stiti voic e sa ii fac ?? daka ma putetzy ajuta ma gasytzy la sck3ma_l3o va rog frumos mult de tot

Editat de sck3ma

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cum adick sistemu de operare si al ce se refera asta ?? multy mi`au zis ka de la rami sau sursa dar le`am schmbat ji tot degeaba :P??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai ma [ricep la aia :o: am faqt totu e kalumea dar e ceva de hardware aici nu de softwoare asta jtiu dar nush ce ...sa fie ??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poate e ofticat pc-ul pe gramatica ta....lasa forumurile si mergi cu el la cineva care stie ce e aia un sistem de operare si intre timp da o fuga pe la scoala poate scapi de limbajul de mirc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

heyy...serios vorbesc ma pricep la windowsuri si chestii si spre stirea ta is primu din klasa si nu is klasa a 5-a :cheers: is cu 6 ani mai mare asa ka nu am nevoie de lectii de gramatica :o: si o sa merg totusi la o firma de pc`uri poate il fac daka nu altu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
heyy...serios vorbesc ma pricep la windowsuri si chestii si spre stirea ta is primu din klasa si nu is klasa a 5-a :tease: is cu 6 ani mai mare asa ka nu am nevoie de lectii de gramatica :flowers: si o sa merg totusi la o firma de pc`uri poate il fac daka nu altu!

Şi eu tot serios vorbesc, daca mesajul de mai sus presupui tu ca e corect gramatical, şi eşti primul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la un sediu cu calculatoru si nu era nimic de sistemu de operare ci era placa de baza...de fapt este placa de baza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×