Sari la conținut
Forum Roportal
A.Andreea

Cum pot pune poza la profil?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

apesi pe insereaza/editeaza imagine e un icon cu un munte si un soare desenat pe el si apoi pui linkul imaginii

daca imaginea ta e pe net da click dreapta pe ea si alege "view image" apoi se va deschide o fereastra doar cu imaginea ta apoi copiezi linkul de sus al imaginii (adresa de net scrisa sus) si il pui la profil

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am incercat in mai multe feluri ..dar nimica nu a mers ..asi vrea pe cineva care poate sa imi spuna sigur cum sa fac asta ..am incercat si copy-paste ..dar nimica ..va rog ajutor :D

Editat de baby.gurl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dai pe modificare profil apoi deasupra locului in care scrii un text este un buton galben, de pe acela poti aduga poze de pe gapo.ro sau de pe orice alt site. Pentru a adauga poze scrie url-ul pozei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

a,da,ca eu prima data cand am intrat nu puteam, dar se poate sa fie din cauza browser-ului in care deschideam desenatori,iar in galerie, sau la orice desen,daca te duci cu sageata pe el apare utilizatorul,care l-a facut , numele desenului si toate alea,nici asta nu vedeam in Opera si de asta cred ca browser-ul este devina... :cheers:

 

si o fata de pe site mi-a zis printr-un comn. ca trebuie sa am 20 de comn. la fiecare desen ca sa pot sa fac profilul....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si o fata de pe site mi-a zis printr-un comn. ca trebuie sa am 20 de comn. la fiecare desen ca sa pot sa fac profilul....

aaa... cred ca era tare confuza :think: numarul de desene si comentarii nu are nici o legatura cu modificarea profilului...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×