Sari la conținut
Forum Roportal
Medee

Banii!Banii si relatiile!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

as vrea sa stiu parerea voastra in legatura cu banii, adica cat de mult conteaza ei intr-o relatie?eu sunt de parere ca daca ai de-a face cu un om alaturi de care duci o viata fericita si el e muncitor pe parcurs apar si banii!in definitiv totul se construieste in 2 nu?mie banii nu mi-au adus fericire.....

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as vrea sa stiu parerea voastra in legatura cu banii, adica cat de mult conteaza ei intr-o relatie?eu sunt de parere ca daca ai de-a face cu un om alaturi de care duci o viata fericita si el e muncitor pe parcurs apar si banii!in definitiv totul se construieste in 2 nu?mie banii nu mi-au adus fericire.....

 

 

asa este ... atata timp cat ai incredre si se face in 2 banii nu mai sunt o problema.. acum depinde si de ce clasa sociala vorbim

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asa este ... atata timp cat ai incredre si se face in 2 banii nu mai sunt o problema.. acum depinde si de ce clasa sociala vorbim

vorbim de oameni normali nu de saraci:) oameni care duc o viata cat de cat normala, insa nu isi permit inca credite pt ca sunt prea tineri, stau in chirie, ies, se simt bine dar nu au inca posibilitate sa stranga bani!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

important e sa va iubiti,restul vine de la sine cu timpul ....nici dumnezeu cica nu a facut totul intr-o zi :senile:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vorbim de oameni normali nu de saraci:) oameni care duc o viata cat de cat normala, insa nu isi permit inca credite pt ca sunt prea tineri, stau in chirie, ies, se simt bine dar nu au inca posibilitate sa stranga bani!

 

 

banii nu aduc fericirea .. dar nici fara ei nu poti...

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
banii nu aduc fericirea .. dar nici fara ei nu poti...

uff:(( cred ca asa e insa atat putem momentan.nu vreau sa plec din tara chiar daca nu ni se ofera mai nimic.eu una muncesc 12 ore pe zi si nu mai am timp sa chelui ce castig si se aduna si cand apuc imi fac bucurii imense!!:senile:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intr-o lume guvernata de catre bani, absolut totul poate avea o legatura directa sau indirecta cu ei. Inclusiv feiricirea, sanatatea... sau dragostea pe care tot o ridicati voi in slavi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intr-o lume guvernata de catre bani, absolut totul poate avea o legatura directa sau indirecta cu ei. Inclusiv feiricirea, sanatatea... sau dragostea pe care tot o ridicati voi in slavi.

 

banii au valoarea pe care vrei tu se le-o dai

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
uff:(( cred ca asa e insa atat putem momentan.nu vreau sa plec din tara chiar daca nu ni se ofera mai nimic.eu una muncesc 12 ore pe zi si nu mai am timp sa chelui ce castig si se aduna si cand apuc imi fac bucurii imense!!:senile:

 

 

eu cred ca se pot face bani si in tara... eu nu sunt adeptul plecatului

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×