Sari la conținut
Forum Roportal
Crossover

Sectiune noua: Anunturi

Postări Recomandate

Ce parere aveti de o sectiune numita Anunturi...unde omu' sa-si poata vinde sau cumpara ce are nevoie?

Stiu ca exista asa ceva pe site...dar eu ma refer aici pe forum...unde sa poata discuta despre acel lucru si unde se poate negocia...Astept opinii.

:)

Editat de Crossover

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Total de acord - sa fie useri cu o anumita vechime... altfel or sa apara din nou doar indivizi care isi fac cont pentru a posta un anunt (real sau nu) si nu mai "trec" in veci pe aici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Total de acord - sa fie useri cu o anumita vechime... altfel or sa apara din nou doar indivizi care isi fac cont pentru a posta un anunt (real sau nu) si nu mai "trec" in veci pe aici.

absolut de acord!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma am ales ca mesajele sa necesite validare.

Anunturile vor aparea mai incet dar putem cat de cat si sa monitorizam rubrica.

Daca mesajul imi era adresat doar mie (si nu echipei roportal): Nu are rost sa te formalizezi, discutam ca intre prieteni pe forum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma refeream la cel ce a putut sa puna in aplicare cerinta mea. Nu cred ca trebuie sa faceti rubrica cu validare a msg, eu cred ca este de ajuns ca msg sa fie puse doar de membrii mai vechi ..e doar o idee..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma refeream la cel ce a putut sa puna in aplicare cerinta mea. Nu cred ca trebuie sa faceti rubrica cu validare a msg, eu cred ca este de ajuns ca msg sa fie puse doar de membrii mai vechi ..e doar o idee..

 

Deocamdata asta a fost solutia mai la-ndemana. Mai incolo cand nu vom mai putea face fata :) o sa punem pe baza numarului de mesaje.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×