Sari la conținut
Forum Roportal
ROCKsanykaLoveAvrilLavigne

Probleme cu sarutul

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna! sa trec la subiect: eu iubesc un baiat, el ma iubeste, dar nu suntem combinati (el e un pic mai timid). intr-o zi m-a condus pana acasa aproape acasa si voia sa ma sarute, dar eu nu am vrut.. el si-a dat seama sh'i a plecat.. fara sa ma salute. :flowers: am niste probleme... adica ma spal pe dinti in fiecare zi dar nu stiu de ce, imi... miroase gura :crazy: .. de ce???? ce pot face in legatura cu asta????? help

Editat de bridget jones
folosire limbaj mirc, exces de emoticoane

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar asa, care-i problema in dragoste ? Plus ca daca iti miroase gura si el a dat oricum sa te sarute s-ar putea sa nu prea ii pese, dar spre binele lui spala-te des pe dinti si mananca multa guma mentolata :o:

Editat de Scorpionul_Rosu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar asa, care-i problema in dragoste ? Plus ca daca iti miroase gura si el a dat oricum sa te sarute s-ar putea sa nu pre ii pese, dar spre binele lui spala-te des pe dinti si mananca multa guma mentolata :o:

Spre binele lui sper sa sa fi fost racit si sa fi avut nasul infundat . :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu fiti rai ca nu a zis ca-i pute a zis ca ii miroase si de multe ori un indragostit exagereaza nu vrea sa se simta nici un miros corporal si sa fie cat mai perfect

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In cazul in care,printr-un absurd ,as avea astfel de probleme mi le-asi rezolva la un medic in nici un caz aici.Cred ca un doctor ar fi mai capabil sa-mi puna un diagnostic.

Editat de bridget jones
edit citat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uneori nici in ei nu te poti increde. Dar mai sunt medici si pe ropo, mai sunt persoane care au trecut prin asa ceva. Fiecare cu asteptarile sale, are si ea varsta pe care o are, lipsa de experienta, rusinea cand e vorba sa trateze corpul.

No, in fine ... asa crezu ea ca e mai bine sa faca.

Si de spalat zice ca se spala pe dinti, carii nu cred ca are, posibil sa fie o ciuperca sau ceva din stomac :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Uneori nici in ei nu te poti increde. Dar mai sunt medici si pe ropo, mai sunt persoane care au trecut prin asa ceva. Fiecare cu asteptarile sale, are si ea varsta pe care o are, lipsa de experienta, rusinea cand e vorba sa trateze corpul.

No, in fine ... asa crezu ea ca e mai bine sa faca.

Si de spalat zice ca se spala pe dinti, carii nu cred ca are, posibil sa fie o ciuperca sau ceva din stomac :o:

Si pe mine m-au '' taiat '' doi doctori ,insa am cautat si am gasit un doctor in adevaratul sens al cuvantului.

Pentru asta tot la un doctor trebuie sa apeleze.

Deci,daca vrei un sfat si intradevar ai o problema cu respiratia urat mirositoare..consulat un medic,pentru ca ,cauzele pot fi diverese ,de la ciperci,probleme gastrice sau chiar o infectie a tractului respiratoriu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×