Sari la conținut
Forum Roportal
board_babe_andra

Sporturi de iarna

Postări Recomandate

si eu zic ca e foarte misto sportul asta. eu mi-am luat acu' un an o placa si pot sa zic ca am inceput destul de bine (asta daca nu luam in considerare chiar prima data cand m-am urcat pe ea- direct in crengile unui brad :o: ); naspa o fost anul asta, nu prea multa zapada si cand in sfarsit am hotarat sa plec la pe o partie, am facut entorsa...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

haide-ti sa vorbim despre sporturile de iarana........unde mergem la ski,snowboarding,patinaj etc.?....cum ne imbrcam??cat platim???de unde si cu ce ne echipam??echipamente eftine?? etc...

prima intrebare o pun eu :crazy: :

vreau sa-mi iau niste ochelari de ski relativ ieftini pana in 100 de lei.....am gasit si cv pe net, pun link-ul mai jos va rog dati-va cu parerea si dati-mi niste sfaturi dak stiti cv mai bun, mai calitativ dar care sa nu depaseasca 100ron.......apropo sunt din Brasov, poate stitit niste magazine mai ieftine cu echipament prin bv, k pe care le stiu eu toate-s scumpe:-??

http://www.mormota.ro/?tart=101&alm=4&...amp;cont=k19080

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ochelarii sunt de calitate.am si io la fel(numai ca eu i-am cumparat mai scump).depinde si cu ce ii portzi, caciula sau casca.dar, la umbra nu prea se vede bine.deci, merita. :cheers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

shi mie i-mi place acest sport,am cumparat echipament,shi dai pe partie....ca incepator cazaturile sunt pe masura :roll: :o: ...pe 14 feb o sa merg intr-o tabara organizata (http://www.fresh-meat.ro/index.php?module=articles&func=display&aid=159&catid=33)...unde o sa fie shi intructori :cheer: cateva sfaturi nu strica..sa nu uitam e un sport extrem..ce iar e frumos practicand acest sport este faptul ca vezi peisaje frumoase....

post-202129-1233338219_thumb.jpg

Editat de hubutm21

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hello guys!!

Avem vreun rider pe aici? Vreau si eu sa invat dar nu stiu care sunt primii pasi.

De asemenea mi-ar fi folositoare si niste sfaturi in alegerea echipamentului. Piste..care sunt cele mai ok?? Preturi...:good:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La Busteni au mers tunurile de zapada si masinile de batatorit zapada toata iarna. Stratul de zapada are 1m, se prezinta in conditii excelente, iar aglomeratia din timpul vacantei scolare a disparut.

 

Sunt conditii foarte bune sa vii sa inveti sa schiezi cu Monitori profesionisti de schi.

 

O oferta de nerefuzat gasesti aici http://www.felicitydtp.ro/promotia-de-curs...uarie-300lei8h/

 

 

Va asteptam !

post-324973-1297873983_thumb.png

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×