Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ai baut vreodata din nectarul zeilor, ai consumat produse naturiste pe baza de ALOE VERA de la forever? Eu am consumat si ma simt foarte bine, mi-am rezolvat si problema de sanate. Mar interesa parea voastra despre produse naturiste in general, despre planata de aloe vera, mai am un site www.caraghaiur.ro si doresc parerile voastre ce e bun si ce rau la el si cum pot sa ajung in primele pozitii google referitor la <aloe vera> si <produse naturiste>

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Referitor la site:

In primul rand, l-ai scris gresit in mesaj, am ghicit care era adresa dupa numele utilizatorului pe care ti l-ai facut aici.

In al doilea rand: la home cred ca ar fi trebuit facuta o prezentare generala, vad ca exista o oferta de mai multe produse, nu numai de aloe vera.

Daca totusi aloe vera e cea mai importanta, ar fi trebuit cumva subliniat, un titlu ceva, sa se vada de la inceput despre ce e vorba...

Oricum, cine are nevoie de produse le va comanda indiferent de cum arata site-ul.

 

Cat despre produsele naturiste, sunt cele mai bune :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e bun --- stau eu marturie!

 

nu zic ca nu-i bun

insa raportul calitate pret nu e orect

in plus, mai sanatos e un storcator de fructe la care iti poti face orice suc iti doresti si care poate fi sanatate 100%

ca sa nu mai spun ca orice piata si taraba iti vinde sanatate

ca sa nu mai spun ca o planta de aloe vera (orice soi) te ajuta in unele rani

etc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu zic ca nu-i bun

insa raportul calitate pret nu e orect

in plus, mai sanatos e un storcator de fructe la care iti poti face orice suc iti doresti si care poate fi sanatate 100%

ca sa nu mai spun ca orice piata si taraba iti vinde sanatate

ca sa nu mai spun ca o planta de aloe vera (orice soi) te ajuta in unele rani

etc

Pretul corect este asa:

19,12 euro-pret distribuitor

26 euro -pret consumator

Ai dreptate ca e mai bine sa bei sucul de la fructe decat scarboasa de coca cola,dar aloe vera (este singura specie cu beneficii reale atat externe cat si interne,etc)este mai mult decat un nectar.As vrea sa stiu acum parerea ta (stiind pretul real)despre raport pret-calitate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pretul corect este asa:

19,12 euro-pret distribuitor

26 euro -pret consumator

Ai dreptate ca e mai bine sa bei sucul de la fructe decat scarboasa de coca cola,dar aloe vera (este singura specie cu beneficii reale atat externe cat si interne,etc)este mai mult decat un nectar.As vrea sa stiu acum parerea ta (stiind pretul real)despre raport pret-calitate.

 

Probabil am calculat la 2 bidoane de berry

Pt buzunarul meu...cam expensive, mon cher, cam expensive.

La fel si fardurile lor care cica stau pe ochi pana imbatranesti, adica dooşpatru de h.Noroc ca nu ma boiesc.

Nu contest calitatea lor, insa...nu sunt accesibile oricui. Ca una e sa iti permiti un bidon de nu stiu ce, si alta e sa cumperi mai multe produse care te duc la cateva milioane bune pe luna.

In plus, nu am inteles niciodata de ce la ei diferenta intre distribuitor si consumator e asa mare. Iar ca sa devii distribuitor, nu e tocmai convenabil. Taxa de inscriere pacra e destul de maricica, apoi nu poti comanda decat daca ai un minimum de X euro.

 

Una peste alta, cine doreste cumpara, cine nu, nu.

Eu personal sunt adepta tarabei si a gandirii verticale.

Este tot ce iti trebuie ca sa fii sanatos din orice punct de vedere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Probabil am calculat la 2 bidoane de berry

Pt buzunarul meu...cam expensive, mon cher, cam expensive.

La fel si fardurile lor care cica stau pe ochi pana imbatranesti, adica dooşpatru de h.Noroc ca nu ma boiesc.

Nu contest calitatea lor, insa...nu sunt accesibile oricui. Ca una e sa iti permiti un bidon de nu stiu ce, si alta e sa cumperi mai multe produse care te duc la cateva milioane bune pe luna.

In plus, nu am inteles niciodata de ce la ei diferenta intre distribuitor si consumator e asa mare. Iar ca sa devii distribuitor, nu e tocmai convenabil. Taxa de inscriere pacra e destul de maricica, apoi nu poti comanda decat daca ai un minimum de X euro.

 

Una peste alta, cine doreste cumpara, cine nu, nu.

Eu personal sunt adepta tarabei si a gandirii verticale.

Este tot ce iti trebuie ca sa fii sanatos din orice punct de vedere.

Buna,

Imi cer scuze dar nu cunosc definitia cuvantulu "expensiv".

Nu,nu stau pe ochi pana imbatranesti,ele au un alt rol mult mai important,sa trateze acea imperfectiune (zgarietura,taietura,acnee,etc.) si nu doar sa ascunda defectele asa cum fac alte produse cosmetice,si nu contin plumb.

E o vorba buna in popor,"nu este rusinos ca esti sarac ,este rusinos ca nu faci nimic sa iesi din saracie".

De ce diferenta,pentru ca nimanui nu-i place sa faca munca voluntara.

Ca sa devii distribuitor-consumator te costa exact cat vrei tu.(garantez asta).Corect,firma are statut de angro,deci comanda minima este de 60 euro cu TVA,bani,de care tu iti achizitionezi ce produse vrei(oricum te speli pe par,pe fata,pe dinti,folosesti o crema de fata ,etc.)

Avand in vedere ca toti oamenii suntem egali,nu-mi ramane decat sa cred ca ai primit o informatie partial gresita,si sa te apreciez pentru sinceritatea ta.

Editat de petreflp

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Avand in vedere ca toti oamenii suntem egali,nu-mi ramane decat sa cred ca ai primit o informatie partial gresita,si sa te apreciez pentru sinceritatea ta.

 

Egalitatea nu prea are ce cauta in ecuatie.

Cat despre informatii, tot ce este posibil.

O amica de-a mea e la forever livin' products, deci habar n-am daca stiu datele problemei fix cum stau ele in realitate.

Eu am un cui mai vechi si ruginit impotriva mlm-urilor, dar n-as putea prea exact sa-ti spun de ce.

Poate daca nu ar mai incerca cu atata disperare sa isi vanda produsele, treaba ar sta altfel. Si poate daca unele mlm-uri n-ar comercializa produse proaste, si extrem de proaste (ceea ce nu e cazul firmei unde esti tu - teoretic).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Egalitatea nu prea are ce cauta in ecuatie.

Cat despre informatii, tot ce este posibil.

O amica de-a mea e la forever livin' products, deci habar n-am daca stiu datele problemei fix cum stau ele in realitate.

Eu am un cui mai vechi si ruginit impotriva mlm-urilor, dar n-as putea prea exact sa-ti spun de ce.

Poate daca nu ar mai incerca cu atata disperare sa isi vanda produsele, treaba ar sta altfel. Si poate daca unele mlm-uri n-ar comercializa produse proaste, si extrem de proaste (ceea ce nu e cazul firmei unde esti tu - teoretic).

Ok,ce recomand eu,mergi si culege informatii corecte si apoi vorbim pe lucruri si enunturi corecte.

Cat despre parerea ta despre MLM-uri,o respect,in schimb mie nu-mi place sa cumpar de la intermediari si nici sa fiu sluga cuiva,este doar o parere si o stare de fapt personala.

In legatura cu cei care insista,nu e normal sa-i acuzi pe cei ce iti vor binele(parerea mea).Nu stiu care mlm-uri comercializeaza produse proaste ,dar asta putem lamuri,da?(nu de alta dar sa se fereasca si alti).

Nu am priceput care este definitia cuvantului mai sus mentionat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×