Sari la conținut
Forum Roportal
safdf sfsa

bobocei

Postări Recomandate

hmm... boboceii din liceu meu, deja au gasit locu din spatele bibleotecii pt fumat, ... hmm.. indrazneti si descurcareti.. asta a fost prima impresie :P)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:P) misto si sa luat de cineva?

 

pe bobocei mei nu prea iam vazut pt ca nu m-am dus in liceu..imi vine greu acum..dar sunt multi tare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am tracut a 9-a :P

Si nu umblu ca tampitul prin liceu sai nici nu fumez (chiar daca la noi se fumeaza chiar in curtea scolii, fara sa se mai ascunda).

Iar profesorii nu ne considera boboci, ieri am dat 2 teste :).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am tracut a 9-a :hi:

Si nu umblu ca tampitul prin liceu sai nici nu fumez (chiar daca la noi se fumeaza chiar in curtea scolii, fara sa se mai ascunda).

Iar profesorii nu ne considera boboci, ieri am dat 2 teste :D.

stai linistit te ia tare ca sa te sperie dupaia o lasa mai moale cat despre iesitul prin liceu e bine sa vezi ce fel e lumea sa te acomodezi cu locul ca acolo vei zace vreo 4 ani iar despre fumat e bine ca nu ai acest job trust me

ce sa mai zic amu manuale peste manuale un scurt calcul mate+engl+rom+fiz=110 LN doar 8) ;) :P :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stai linistit ca nu numai bobocii dau teste .. eu sunt a 11a si maine dau test la franceza ca asa vrea profa si la fizica ca avem prof nou...

 

cat despre manuale nici nu vreau sa ma gandesc cat vor costa..cel de engleza e 23 de lei noi iar mate 8 lei putin da e la comanda atata stiu momentan sigur dar am vazut 2-3 cu 12-15 lei noi..si sunt o gramada :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×