Sari la conținut
Forum Roportal
Larit

Simte nevoia sa se culce si cu alte femei

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna! Sunt putin confuza, pentru ca nu stiu ce sa fac. Sunt implicata intr-o relatie de 2 ani jumate. Din punctul meu de vedere totul merge ok. Cred ca conteaza si varsta. Eu am 26 iar el 27. Problema care ma macina de cateva saptamani este faptul ca intr-o seara, cand ne-am intalnit, mi-a spus ca simte nevoia sa se culce si cu alte femei. Ca este atras de mine, se simte bine dar motivul ar fi ca este hiperactiv sexual. Primul meu impuls a fost sa termin relatia, dar tot insista si imi spune ca poate renunta de dragul meu. Nu stiu ce sa fac si care a fost motivul pentru care mi-a spus lucrul asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu poti sa postezi asa ceva fara sa ne spui si ce fel de relatie sexuala aveti.. de cate ori pe zi/saptamana/luna o faceti.. de nu ii este de ajuns..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna! Sunt putin confuza, pentru ca nu stiu ce sa fac. Sunt implicata intr-o relatie de 2 ani jumate. Din punctul meu de vedere totul merge ok. Cred ca conteaza si varsta. Eu am 26 iar el 27. Problema care ma macina de cateva saptamani este faptul ca intr-o seara, cand ne-am intalnit, mi-a spus ca simte nevoia sa se culce si cu alte femei. Ca este atras de mine, se simte bine dar motivul ar fi ca este hiperactiv sexual. Primul meu impuls a fost sa termin relatia, dar tot insista si imi spune ca poate renunta de dragul meu. Nu stiu ce sa fac si care a fost motivul pentru care mi-a spus lucrul asta.

;) ioi....iar ma apuca damblaua si o iau pe aratura pe aici...

 

on: pai poti sa vezi din mai multe puncte de vedere...unu ar fi ca a fost sincer cu tine si a spus direct ce isi doreste,si inseamna ca are suficienta incredere in tine incat iti poate zice asa ceva....ca putea sa te insele

acum partea rea ar fi....daca e sa te iubeasca de ce sa ii trebuiasca alte femeii?..... :) ....acum nu stiu cum decurge relatia voastra din punct de vedere sexual...dar poate nu ii oferi ce si cat doreste..incearca sa comunici cu el pe tema asta si sa vedeti rezultatul....mai multa activitate daca el este hiperactiv......

decizia oricum iti apartine si numai tu stii ce este de facut din partea noastra numai niste sfaturi poti primi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt o persoana deschisa. L-am intrebat de multe ori ce si-ar dori, ce i-ar place... dar mi-a spus ca este multumit. Datorita programului incarcat ne vedem rar si se intampla sa intretinem relatii sexuale numai sambata si duminica. Sa spunem, de 3-4 ori pe saptamana.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna! Sunt putin confuza, pentru ca nu stiu ce sa fac. Sunt implicata intr-o relatie de 2 ani jumate. Din punctul meu de vedere totul merge ok.

 

Ai observat bine, din punctul tau de vedere. Este si al lui?

Editat de Rrami

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt o persoana deschisa. L-am intrebat de multe ori ce si-ar dori, ce i-ar place... dar mi-a spus ca este multumit. Datorita programului incarcat ne vedem rar si se intampla sa intretinem relatii sexuale numai sambata si duminica. Sa spunem, de 3-4 ori pe saptamana.

pai dada acest program al vostru e incarcat....inseamna ca si tu si EL e pcupat....atunci cum sa mai aibe timp de sex si cu altcineva...daca avea prea mult timp liber ziceam ok...insa asa.. nu cred.....vrea mai mult sex...sa isi faca timp.....sa isi mai iei o dat pe luna cate zii libera.....sau sa se invoiasca cate o ora mai repede de la munca...ajunge acas...si pregateste totul pentru o seara romnantica.....si asa daca zice ca nu-i ajunge...atunci sa isi caute alta de tot...dupa parerea mea....daca epuizeaza toate solutiile l-as mai crede...insa solutii exista

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Toti barbatii simt nevoia sa se culce si cu alte femei. Nu cred ca e o problema asa grava atata timp cat a avut curajul sa ti-o zica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu... nu stiu nici daca ma iubeste. Mi-a spus ca nu stie ca inseamna iubirea. De multe ori am incercat sa vorbesc calm cu el dar nu am ajuns la nici un rezultat. Este adevarat ca mai tot timpul ne contrazicem pe diverse teme si ajungem sa ne certam, dar sunt trecatoare. Eu sunt cea care am incercat sa pun punct de multe ori pentru ca simt ca ceva nu este in regula. Imi este teama sa nu sufar. Am mai trecut peste o relatie de 4 ani si nu vreau sa sufar iar.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Problema care ma macina de cateva saptamani este faptul ca intr-o seara, cand ne-am intalnit, mi-a spus ca simte nevoia sa se culce si cu alte femei. Ca este atras de mine, se simte bine dar motivul ar fi ca este hiperactiv sexual. Primul meu impuls a fost sa termin relatia, dar tot insista si imi spune ca poate renunta de dragul meu.

Nu stiu ce sa fac si care a fost motivul pentru care mi-a spus lucrul asta.

Spune-i ca si tu simti nevoia sa incerci cu altul, pentru ca relatia cu el te plictiseste si vezi cat e de "deschis".

Editat de gheorghe35

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Spune-i ca si tu simti nevoia sa incerci cu altul, pentru ca relatia cu el te plictiseste si vezi cat e de "deschis".

Ha ha.

 

Si sa vezi cum dintr-o data...its a miracle!...te iubeste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×