Sari la conținut
Forum Roportal
ieri

Mai am un singur dor

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

...sa mor uitat in azilul Socola.

 

de ce nu pe malul marii sau sub un tei ...sau in bratele iubitei ,de ce socola ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce nu pe malul marii sau sub un tei ...sau in bratele iubitei ,de ce socola ?

 

Pentru ca in aceasta lume fara suflet sa mori fara sa te planga nimeni si fara sa te stie nimeni e o virtute.

Toti aspira la averi si la lucruri 'frumoase' care nu-s altceva decat iluzii desarte. Nu, eu nu mai vreau nimic - decat sa mor uitat in azilul Socola. In felul acesta as fi si mai aproape de dumnezeu.

 

Am mai fost internat o data in acest azil in vara anului trecut si vreau sa termin ceea ce s-a inceput atunci. Nu mai astept pe nimeni. Vreau sa pun capat.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru ca in aceasta lume fara suflet sa mori fara sa te planga nimeni si fara sa te stie nimeni e o virtute.

Toti aspira la averi si la lucruri 'frumoase' care nu-s altceva decat iluzii desarte. Nu, eu nu mai vreau nimic - decat sa mor uitat in azilul Socola. In felul acesta as fi si mai aproape de dumnezeu.

 

Am mai fost internat o data in acest azil in vara anului trecut si vreau sa termin ceea ce s-a inceput atunci. Nu mai astept pe nimeni. Vreau sa pun capat.

 

 

Eu zic sa-ti bagi mintile in cap si sa nu mai vorbesti prostii. Sincer.. ai toata viata inainte, de ce sa o irosesti? gandeste-te ce ai de facut. Unele persoane au trecut prin mai multe chestii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru ca in aceasta lume fara suflet sa mori fara sa te planga nimeni si fara sa te stie nimeni e o virtute.

Toti aspira la averi si la lucruri 'frumoase' care nu-s altceva decat iluzii desarte. Nu, eu nu mai vreau nimic - decat sa mor uitat in azilul Socola. In felul acesta as fi si mai aproape de dumnezeu.

 

Am mai fost internat o data in acest azil in vara anului trecut si vreau sa termin ceea ce s-a inceput atunci. Nu mai astept pe nimeni. Vreau sa pun capat.

Cel mai usor este sa mori.Alegi cea mai usoara cale insa..pana la urma cea mai dura.La cata iubire pastrezi in tine..pfff.Pacat sa o irosesti prin moarte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa se intampla cand nu mai ai nicio speranta...

Editat de Mirada-Dicovici

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa mor fericita :spiteful: !

 

:yes: o fi greseala de tipar.....

 

sa mori crezand in Dumnezeu ai vrut sa zici :tease: ....c-apoi vine si fericirea :stars:

 

Asa se intampla cand nu mai ai nicio speranta...

 

 

credinta sa ai.... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:tease: o fi greseala de tipar.....

 

sa mori crezand in Dumnezeu ai vrut sa zici :spiteful: ....c-apoi vine si fericirea :P

 

de ce crezi ca stii tu ce a vrut sa spuna? :yes:

tare bine ar fi ca fiecare user sa respecte parerea altuia , fara a incerca sa o schimbe.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×