Sari la conținut
Forum Roportal
sabinaN

Ce parerea veti despre..

Postări Recomandate

Am auzit de un curs de creativitate tinut de Istvan Csibi care este mortal. Acum am vazut un anunt ca urmatorul este in noiembrie si il organizeaza cu Confidence Lerning Center.Voi ce parere aveti despre cursurile de creativitate?Eu una la inceput nu credeam in ele ...dar acum in prezent incep sa-mi schimb parerea din ceea ce imi pov prietenii mei care au participat la asa ceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am auzit de un curs de creativitate tinut de Istvan Csibi care este mortal. Acum am vazut un anunt ca urmatorul este in noiembrie si il organizeaza cu Confidence Lerning Center.Voi ce parere aveti despre cursurile de creativitate?Eu una la inceput nu credeam in ele ...dar acum in prezent incep sa-mi schimb parerea din ceea ce imi pov prietenii mei care au participat la asa ceva.

 

Ala nu-i in puscarie? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am auzit de un curs de creativitate tinut de Istvan Csibi care este mortal. Acum am vazut un anunt ca urmatorul este in noiembrie si il organizeaza cu Confidence Lerning Center.Voi ce parere aveti despre cursurile de creativitate?Eu una la inceput nu credeam in ele ...dar acum in prezent incep sa-mi schimb parerea din ceea ce imi pov prietenii mei care au participat la asa ceva.

Daca ii mortal nu ma intereseaza.totusi..mai vreau sa traiesc...sa ma duc asa de tanara..tragic!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate sunt cursuri de creativitate in modul de resuscitare ... de aia e mortal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adica omori omul provocandu-i atac de cord si dupa incerci sa-l resuscitezi?

 

exact, dar intr-un mod creativ

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×