Sari la conținut
Forum Roportal
Golden Tag

M-a mintit ca e virgina

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sa spun si eu povestea mea . Am cunoscut o fata un urma cu aproape un an .Este cu 2 ani mai mica decat mine. Dupa o anumita perioada am ajuns si noi ca toti oamenii in pat ,numai ca ea mi-a spus ca pentru ea este prima oara si sa am grija de ea . Am avut cata grija am putut si nu am intrecut niciodata masura ,insa dupa primul si urmatoarele contacte sexuale ,la ea nu se vedea nici un semn cum ca si-ar fi pierdut virginitatea. La inceput am crezut ca are himenul elastic si alte lucruri ca intr-un final sa aflu de la fostul ei ca ea practic isi pierduse de mult virginitatea. De atunci nu am mai vb deloc cu ea ,insa ea nu ma lasa in pace deloc. A recunoscut ca m-a mintit ,insa m-a deranjat foarte mult ,ea a spus ca a vrut sa uite acea relatie insa eu nu am inteles de ce nu mi-ar fi spus de la inceput sa stiu cum sa o privesc . Acum imi este greu intr-un fel sa o mai privesc sau sa o ating ... sunteti de parere ca sentimentele corecteaza defectele? Mai merita sa am incredere in ea de acum in colo?? Cum pot sa imi dau seama ca ea mi-a ascuns lucru asta doar pt a UITA?

Editat de Golden Tag

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

. ce te intereseaza pe tine ce a facut in trecut? ce problema interesanta ai

Editat de Rhini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa spun si eu povestea mea . Am cunoscut o fata un urma cu aproape un an .Este cu 2 ani mai mica decat mine. Dupa o anumita perioada am ajuns si noi ca toti oamenii in pat ,numai ca ea mi-a spus ca pentru ea este prima oara si sa am grija de ea . Am avut cata grija am putut si nu am intrecut niciodata masura ,insa dupa primul si urmatoarele contacte sexuale ,la ea nu se vedea nici un semn cum ca si-ar fi pierdut virginitatea. La inceput am crezut ca are himenul elastic si alte lucruri ca intr-un final sa aflu de la fostul ei ca ea practic isi pierduse de mult virginitatea. De atunci nu am mai vb deloc cu ea ,insa ea nu ma lasa in pace deloc. A recunoscut ca m-a mintit ,insa m-a deranjat foarte mult ,ea a spus ca a vrut sa uite acea relatie insa eu nu am inteles de ce nu mi-ar fi spus de la inceput sa stiu cum sa o privesc . Acum imi este greu intr-un fel sa o mai privesc sau sa o ating ... sunteti de parere ca sentimentele corecteaza defectele? Mai merita sa am incredere in ea de acum in colo?? Cum pot sa imi dau seama ca ea mi-a ascuns lucru asta doar pt a UITA?

 

fata are o problema. tu stii mai bine daca se merita sa mai ramai prin preajma... si sa o ajuti sa-si rezolve problema.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce mai conteaza acu daca tot ai facut-o capu sus si mergi inainte dhe, asa suntem noi femeile dar si voi barbatii mai exagerati .

Editat de ASLAN22

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cata importanta are acea bucatica de himen rupt?

A mintit, de acord, dar de ce trebuie sa o privesti altfel pentru ca nu era virgina?

Sa stii cum sa o privesti? :crazy: cum ai fi privit-o daca nu mai era virgina?

 

Ce defecte sa corecteze sentimentele ???

Editat de Rrami

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce orgoliu de barbat sa nu zic cum

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

probabil ca s-a gindit ca o sa-ti faci o parere proasta despre ea, sau probabil ca experienta precedenta a traumatizat-o. Daca tii la ea iart-o. Si poartate ca atare, nu-i aduce aminte mereu ca te-a mintit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cata importanta are acea bucatica de himen rupt?

A mintit, de acord, dar de ce trebuie sa o privesti altfel pentru ca nu era virgina?

Sa stii cum sa o privesti? :crazy: cum ai fi privit-o daca nu mai era virgina?

 

Ce defecte sa corecteze sentimentele ???

 

 

pur si simplu nu ma asteptam din partea ei fiindca a jucat asa de bine rolul unei virgine incat nu`mi vine sa cred . Repet : nu vad de ce ar fi ascuns asta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cata importanta are acea bucatica de himen rupt?

A mintit, de acord, dar de ce trebuie sa o privesti altfel pentru ca nu era virgina?

Sa stii cum sa o privesti? :crazy: cum ai fi privit-o daca nu mai era virgina?

 

Ce defecte sa corecteze sentimentele ???

 

si totusi exista o diferenta mai mare sau mai mica, depinde de persoana, intre o virgina si una care nu mai este virgina. e clar ca nu te poti comporta la fel cu ambele! una trebuia luata mai usor, pe cand cu cealalta, iti poti lasa pasiunea sa explodeze :yam:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×