Sari la conținut
Forum Roportal
Knoppyx

Ceva ciudat intr-o poza

Postări Recomandate

Am fost aseara, 04.10.2008, cu cativa prieteni la o cetate, in apropierea bucurestiului, ei ii spuneau "cetatea de la magurele", nu am auzit niciodata de ea.Cica ar fi bantuita. Unul dintre tovarasii mei a facut o poza in care mi se pare ca apare ceva ciudat, am pus si pozele, si le-am si marit. Cu ce seaman chestia aia din poza? dati-va si voi cu parerea :crazy: prima poza este poza in marime originala, nu am modificat nimic la ea, doar am pus cerculetul

post-86445-1223202488_thumb.jpg

post-86445-1223202501.jpg

post-86445-1223202509.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am fost aseara, 04.10.2008, cu cativa prieteni la o cetate, in apropierea bucurestiului, ei ii spuneau "cetatea de la magurele", nu am auzit niciodata de ea.Cica ar fi bantuita. Unul dintre tovarasii mei a facut o poza in care mi se pare ca apare ceva ciudat, am pus si pozele, si le-am si marit. Cu ce seaman chestia aia din poza? dati-va si voi cu parerea :crazy: prima poza este poza in marime originala, nu am modificat nimic la ea, doar am pus cerculetul

pai ce e de vazut?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai ce e de vazut?

mie mi se pare ca seamana cu un craniu, cel putin orbita mi se pare ca se vede bine.

Ma rog, poate ca doar mi se pare mie, dar totusi are o forma ciudata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu vad nimic dubios in ceea ce ai incercuit..

Daca privesti imaginea mare, pare doar o alta particula de praf. Daca maresti, pare o craca. In nici un caz vreo fantoma, sau entitate, sau mai stiu eu ce. Parerea mea.

Plus ca am vazut alte poze si mai dubioase care totusi s-au dovedit a fi "false".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×