Sari la conținut
Forum Roportal
*Kelly*

Tenis de masa

Postări Recomandate

Ce parere aveti de tenisul de masa? Mai joaca cineva?...Si daca da, ce palete si mingi folositi?

Prin Timisoara joaca cineva? Unde ati gasit cele mai bune mese?

Din pacate in ziua de azi nu foarte multi se inghesuie sa joace tenis de masa, in ciuda faptului ca e un sport extraordinar de frumos. Voi ce credeti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi place mult tenisul de masa da trebuie sa recunosc ca nu am mai jucat de mult timp.

Cred ca nici nu mai stiu sa tin paleta in mana :evil:

Din pacate nu stiu unde sunt mese amenajate. Eu mai juacm in Parcul Copiilor, da ii vai si amar de mesele alea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce parere aveti de tenisul de masa? Mai joaca cineva?...Si daca da, ce palete si mingi folositi?

Prin Timisoara joaca cineva? Unde ati gasit cele mai bune mese?

Din pacate in ziua de azi nu foarte multi se inghesuie sa joace tenis de masa, in ciuda faptului ca e un sport extraordinar de frumos. Voi ce credeti?

 

hey ciao la toata lumea!!!

pe mine ma intereseaza unde se poate juca tenis de masa in Timisoara da sa fie in sala nu afara???

am venit aici din Serbia la studii si mi sa joaca tenis de masa asa ca va rog daca stie cineva unde se poate juca sami trimita pe mail marinpinku@gmail.com .

merci f. mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmmmmmmmmm...Mie imi place mult sa joc in parcul constructorilor (cred ca asa i se zice, in complex)...desi sunt mese de...exterior... :cheer: ....e placut sa joci acolo cand e vreme frumoasa si oricum nu se compara cu mesele din parcul copiilor care sunt...degeaba.

In sala se poate juca, am inteles, peste drum de Billa de langa Spitalul Judetean...cica sunt vreo 2 mese in sala, fara palete sau mingi, si costa 100.000/h. Eu nu am fost inca acolo ca, deh...examenele astea...

Deci cand facem un tenis? 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hehehe o sa facem dar acum sunt ocupat ...examenele.... hai daca vrei facem dupa sesiune un meci!!

da-mi te rog un e-mail sa putem contacta mai usor. pe mine ma poti gasi si pe msn spiderpinku@msn.com

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Si mie imi place mult tenisul de masa.Ash juca non-stop:P.N-am mai jucat de mult timp,ultima data acu vreun an,pe langa Paltinishanu,la PROIECTANTU.Mergeam pe la ora 22,cu 100.000 ne lasa pana terminau baietzii cu mini-fotbalu.Apoi cereau vreo 150.000/h (cam scump,sportu asta),si n-am mai fost.Am incercat sa ma interesez tot timpu,sa aflu unde se poate juca pe o masa klumea(nu de marmura,sau tabla:P),se zicea ca era o masa,la Casa Tineretului!La Baza BANU SPORT de langa Paltinishanu,ghici-tzi cat e ora? 300.000(fara palete).

-Azi am aflat de la cineva,si cu ocazia,,asta am si cautat pe google,si asha am ajuns si pe forumu asta,ca se poate juca tenis de masa,la sala de sport a Hotelului Club Senator,cu 100.000/h,biliard,si-alte sporturi,numa' ca e cam departe la ieshirea din tm(la 1km).Pan' la urma,ash merge si pana acolo ca nu strica unpic de miscare :spiteful: .

-Daca atzi mai descoperit,si-alte locuri DE JOACA,spunetzi-mi si mie,si vin si eu,daca n-avetzi cu cine sa jucatzi!!!

-Peste o sapt o sa fie la tm,,un turneu dar nushtiu unde se tzine...oricum ash vrea sa ma uit,,macar,,ca n-am fost niciodata la asa ceva.

V-am salutat...si folositzi,mailu daca AVETZI CHEF DE-UN TENIS,CANDVA,intr-un Weekend!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si mie imi place mult tenisul de masa. Cred ca e un joc superb. Dar din pacate am observat ca tot mai putine fete joaca. Ma pune pe ganduri acest lucru oare de ce ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tenis de masa imi place! Eu prefer mingi Tibhar bazic caci sunt ma ieftine si mai rezistente, dar imi plac foarte mult Stiga *** ! Si paleta mea de tenis tot e Stiga! De jucat cam n-am unde, as vrea sa am o masa a mea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tenis de masa imi place! Eu prefer mingi Tibhar bazic caci sunt ma ieftine si mai rezistente, dar imi plac foarte mult Stiga *** ! Si paleta mea de tenis tot e Stiga! De jucat cam n-am unde, as vrea sa am o masa a mea!

cine nu ar vrea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×