Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am si eu o mica problema.Vreau sa fac renovari majore in casa si asta inseamna si inlocuirea unor piese de mobilier dar problema e ca mobilierul actual e chiar foarte bun si nu-i deteriorat sau ceva de genu.Singurul motiv pt care vreau sa-l schimb este ca nu se potriveste cu viitorul design dar in rest e foarte bun si modern.Asa ca as fi deschis la sugestii pt cum as putea sa scap de el pt ca n-as vrea sa-l arunc la gunoi si nu e la fel de simplu ca si in cazul hartiei pe care in loc s-o arunci o strangi si o reciclezi. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as fi deschis la sugestii pt cum as putea sa scap de el pt ca n-as vrea sa-l arunc la gunoi si nu e la fel de simplu ca si in cazul hartiei pe care in loc s-o arunci o strangi si o reciclezi. :stars:

 

Il vinzi la pret redus.Foarte multa lume procedeaza asa .Anunti prietenii,vecinii,colegii daca stiu doritori...e imposibil sa nu apara cineva.

:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Il vinzi la pret redus.Foarte multa lume procedeaza asa .Anunti prietenii,vecinii,colegii daca stiu doritori...e imposibil sa nu apara cineva.

:stars:

Merci mult pt ca ai rasp da nu pot spune ca nu m-am gandit la asta :P da in afara de aceasta metoda mai e si alta?Ca de exemplu daca ai vreun aragaz mai vechi il duci la fier vechi si iei niste bani pe el sau ceva de genu.Deci?Alte sugestii cineva? :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sau..iti pui mintea la contributie si storci idei despre cum sa-l ''renovezi'' .schimbai culoare, ''deseneaza'l '' ,dezmembreaza-l in mai multe piese..eu stiu..ii ceva de lucru dar daca poti, incearca.Daca nu ,ramane doar ziarul local...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai,eu cand am vrut sa scap de mobila veche,pur si simplu am chemat un vecin mai necajit si l-am rugat sa ma ajute s-o dau afara....si i-am zis ca daca vrea ceva,sa-si aleaga.A ales...tot. :bye:

 

Aragaz vechi...:doh:...pai,tot asa...storc creierii,si decid cine nu-si permite nici macar unul vechi si il ofer. :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doneaza piesele !

 

In mod cert vei gasi vreo familie de tineri la inceput de drum , care nu'si permit luxul unei mobile noi . :doh:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Doneaza piesele !

 

In mod cert vei gasi vreo familie de tineri la inceput de drum , care nu'si permit luxul unei mobile noi . :bye:

 

 

Gand la gand. :doh:

Asta voiam sa propun si eu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu o mica problema.Vreau sa fac renovari majore in casa si asta inseamna si inlocuirea unor piese de mobilier dar problema e ca mobilierul actual e chiar foarte bun si nu-i deteriorat sau ceva de genu.Singurul motiv pt care vreau sa-l schimb este ca nu se potriveste cu viitorul design dar in rest e foarte bun si modern.Asa ca as fi deschis la sugestii pt cum as putea sa scap de el pt ca n-as vrea sa-l arunc la gunoi si nu e la fel de simplu ca si in cazul hartiei pe care in loc s-o arunci o strangi si o reciclezi. :airkiss:

 

Ai PM!

 

Bafta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

noi am facut altfel:

am mers la asociatia de oamnei necaziti de la biserica si acolo am donat tot

am scos tot din casa si am pus mobila pe jumatate ca nu se mai poate cu toate peste noi.

este simplu si usor. mobila ma facut-o loa Valcea , au venit ei si au montat-o in 2 sapt o sufragerie si cu asta am terminat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×