Sari la conținut
Forum Roportal
k@ndia

2oo9

Postări Recomandate

Anul 2009 este un an al dragostei si al romantismului pentru nativii din Berbec.

 

In 2009 va trebui sa iei niste decizii majore in ceea ce priveste viata profesioanala.

 

2009 rezerva si o minunata poveste de dragoste celor nascuti sub semnul Berbecului. In acest an, viata ta amoroasa va culmina cu o relatie minunata, care te va face sa vezi totul in roz.

 

Daca am sa fiu indragostita cu capul in nori, cum o sa pot lua decizii majore la rece?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bazat la sagetator, ca m-am sacrificat destul in 2008 cautand iubirea spirituala... si cu casatoria... in previziunile mele exista, dar inca n-a aparut partenerul care sa se sacrifice o viata cu mine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
oho,sa inteleg ca ma casatoresc si devin milionar in 2009

 

i-auzi ...... :cheer:

 

:spiteful:

 

nu prea am incredere in Horoscop .. dar curiozitatea m face sa citesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
i-auzi ...... :P

 

:cheer:

 

nu prea am incredere in Horoscop .. dar curiozitatea m face sa citesc.

nici eu nu cred dar mi se potrivesc caracteristicile zodiei mele perfect,asa ceva nu am mai vazut :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si mie mi se potrivesc. cateodata .. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Anul 2009 incepe intr-o nota serioasa pentru tine, daca esti Varsator.

Extravaganta financiara va fi o problema pentru tine in 2009, cu care va trebui sa te lupti.

In anul 2009 ai fost rezervata in ceea ce priveste banii, dar in 2009 nativii din Varsator vor deveni de-a dreptul indemanatici in manuirea banilor.

 

Vor interveni din nou cheltuieli neasteptate, ca de exemplu reparatii ale masinii, reparatii in casa sau prieteni cu probleme financiare urgente care trebuie ajutati.

Sa nu fiti surprinsi daca primiti un telefon surpriza, un mail sau o vizita care va anunta ca cineva drag voua are nevoie de ajutor.

Asigurati-va ca ceea ce veti face va fi un ajutor real si ca nu ii veti indruma pe carari gresite pe cei car eva solicita ajutorul.

Noul an 2009 va aduce ce e mai bun pentru cei nascuti in semnul zodiei Varsatorului.

 

Atrageti noi relatii si prietenii interesante care reflecta punctele dumneavoastra de interes nou-descoperite, dar sunteti lipsiti de rabdare cu toti cei care vor sa va acapareze timpul si cu egomaniacii.

Relatiile dumneavoastra de prietenie, si nu numai, vor inflori in acest an si va vor purta pe noi culmi.

:D mi se pare mie sau Horoscopul ăsta este din cale afară de optimist?

No, curaj oameni buni, viitorul ne(vă) sur

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×