Sari la conținut
Forum Roportal
Roxana@ Elena

De ce oare......?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am si eu o intrebare....de ce oare barbatii din ziua de azi nu mai respecta femeile din ziua de azi?

Acum sa expun problema mea...si de ce pun eu intrebarea asta....m-am indragostit ....insa de cine nu trebuia....s-a intamplat ca atunci cand aveam eu nevoie sa fie langa mine,adica atunci sa il cunosc.....si m-a inteles si l-a momentul respectiv si lui ii placea fizic de mine...de fapt asta l-a atras.....acum de oare toti barbatii trateaza mai in general femeile ca pe niste obiecte,adica e mult ce vreau eu....dragoste,respect?

Adica el n u isi doreste numai sex de la mine...si el stie ca acum nu pot.....nu ma intelege...daca eu nu pot....atunci s-a dus la alta....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cauta altul . Sau nu . Asteapta sa vina omul potrivit pt tine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cauta altul . Sau nu . Asteapta sa vina omul potrivit pt tine

omul..potrivit sa vina la mine...as vrea eu sa am norocu asta....nu cred ca exista asa ceva.....astept eu fat frumos....dar nu prea apare...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cauta altul . Sau nu . Asteapta sa vina omul potrivit pt tine

sa caute,nu sa astepte,odata ce vrei ceva trebuie sa insisti pe toate fronturile

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se mai intimpla.... pina s ajungi la cel potrivit treb s mai cunosti si de astia:flowers:

faza e ca uneori nu ajungi niciodata la omu potrivit si ai parte de cretini toata viata!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu cum e.. dar important e sa nu pui la suflet batjocurile lor. Pt ca nu faci altceva decat sa iti amarasti viatza. Si asa lor nu le pasa. Trebuie sa treci peste si sa ai grija pe viitor cu cine te bagi in seama;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiu cum e.. dar important e sa nu pui la suflet batjocurile lor. Pt ca nu faci altceva decat sa iti amarasti viatza. Si asa lor nu le pasa. Trebuie sa treci peste si sa ai grija pe viitor cu cine te bagi in seama;)

 

trebuie da tu de exemplu poti sa nu pui la suflet nimic din batjocora altora care te afecteaza pe tine direct?ma indoiesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×